Cayennepfeffer Boden

Prymat Warto wiedzieć: Papryka ostra mielona Prymat ma palący smak oraz intensywny zapach. Już szczypta wystarczy, by nadać daniom pikantność. Pasuje do: - gulaszów mięsnych i warzywnych - kuchni azjatyckiej - ryb - owoców morza Nietypowe zastosowanie: Szczypta papryki ostrej podkreśli smak bigosu i doda mu charakteru.
Cayennepfeffer BodenCayennepfeffer Boden
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-28

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000475

5901135000475

Preis: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-02-28 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Papryka ostra mielona Prymat ma palący smak oraz intensywny zapach. Już szczypta wystarczy, by nadać daniom pikantność. Pasuje do: - gulaszów mięsnych i warzywnych - kuchni azjatyckiej - ryb - owoców morza Nietypowe zastosowanie: Szczypta papryki ostrej podkreśli smak bigosu i doda mu charakteru.
Eigenschaften:pełne aromatu zioła i przyprawy
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Papryka ostra mielona.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Kreuzkümmel Prymat Kreuzkümmel
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2029-04-30
Prymat Knoblauch granuliert Prymat Knoblauch granuliert
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2029-06-30
Prymat striegeln Prymat striegeln
Verfallsdatum
2028-05-30
Prymat Hackfleisch Kurkuma Prymat Hackfleisch Kurkuma
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-02-28
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
BIO Stöckel 20 g
370,50zł/kg

Preis: 7,41 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-04
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
40 g
55,50zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-01-30
Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat Nitritsalz Prymat Nitritsalz
50 g
47,40zł/kg

Preis: 2,37 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-09-30
Prymat Piment Prymat Piment
15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2029-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5