Hektor Kirschkompott

Hektor
55
bardzo smacznyHektor Kirschkompott
55Hektor Kirschkompott
Hektor KirschkompottHektor Kirschkompott
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

15,08 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000093

5904747000093

Preis: 13,57 zł

kaufen 8 szt. für 13.37 zł/szt
13.57 PLN 2027-10-30 NewCondition

Wiśnie, woda, cukier.


Hektor
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Anna , 2015-09-12 23:20:08bardzo smaczny



Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
900 g
11,58zł/kg

Preis: 10,42 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-01-30
Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
900 g
9,99zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Hektor Johannisbeerkompott Hektor Johannisbeerkompott
900 g
16,16zł/kg

Preis: 14,54 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Hektor Hektor Stachelbeerkompott Hektor Hektor Stachelbeerkompott
900 g
12,04zł/kg

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-08-30
Rolnik Rolnik
900 ml
15,13zł/l

Preis: 13,62 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Hektor Hektor Sauerampfer gehackt Hektor Hektor Sauerampfer gehackt
270 g
15,48zł/kg

Preis: 4,18 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Hektor hector processesed Gurken Hektor hector processesed Gurken
einges 900 g
11,10zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2027-10-30
Hektor Kirschkompott Hektor Kirschkompott
720 ml
14,39zł/l

Preis: 10,36 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-09-30
Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
890 g
8,98zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-30
Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
460 g
13,02zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-30
Hektor Hektor Püree mit Hektor Hektor Püree mit
eingelegten Gurken-Chips 300 g
14,00zł/kg

Preis: 4,20 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5