Quark -Käsekuchen gemahlen, 1 kg

Piątnica
Quark -Käsekuchen gemahlen, 1 kgQuark -Käsekuchen gemahlen, 1 kg
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-01

pojemność

cena za kilogram

22,19 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004056

5900531004056

Preis: 22,19 zł

22.19 PLN 2027-01-01 NewCondition
serek śmietankowy, twaróg
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna846 kJ/ 204 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone12 g
Węglowodany2,6 g
w tym cukry2,6 g
Białko8,0 g
Sól0,08 g

Mleko : Zawiera
18 % tłuszczu, nie wymaga dodatku masła
Marke:Piątnica
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Twaróg sernikowy mielony. Produkt termizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C.
Rezepte:Przepis na sernik Składniki: 1 kg twarogu sernikowego 7 jaj 1 szklanka cukru pudru 1 łyżka kaszy manny 1 łyżka mąki ziemniaczanej 1 cukier waniliowy 160 g herbatników 100 g roztopionego masła Sposób przygotowania: Tortownicę o średnicy 24 cm wyłożyć papierem do pieczenia. Herbatniki rozdrobnić w malakserze. Następnie dodać rozpuszczone masło i dobrze wymieszać. Wyłożyć masę na spód tortownicy i wyrównać. Piec w temperaturze 180°C około 8-10 minut do uzyskania złotego koloru. Żółtka utrzeć z cukrem na puszystą masę, połączyć z twarogiem sernikowym. Do masy dodać mąkę ziemniaczaną, kaszę mannę i cukier waniliowy. Białka ubić z łyżką cukru pudru na puszystą masę, wymieszać na ubitą masę z masą sernikową. Przełożyć na upieczony spód z herbatników. Wstawić do nagrzanego piekarnika i piec około 70 minut w temperaturze 180 °C.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Mlekovita Mlekovita Hanusia Mlekovita Mlekovita Hanusia
Käsekuchen Hüttenkäse 1 kg

Preis: 18,30 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-04
President Quark -Creme President Quark -Creme
1 kg

Preis: 15,11 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-30
Mlekovita Mlekovita Auf dem Mlekovita Mlekovita Auf dem
polnischen Tisch Käsekuchenquark 18% 1 kg

Preis: 21,75 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-22
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-18
Piątnica Mascarpone Piątnica Mascarpone
250 g
42,80zł/kg

Preis: 10,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-26
Piątnica Piątnica fetter Piątnica Piątnica fetter
Hüttenkäse 8% Fett. 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Piątnica halbfetter Piątnica Piątnica halbfetter
Hüttenkäse 4% Fett 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-10-18
Piątnica Hüttenkäse aus Piątnica Hüttenkäse aus
Piatnica 200 g
21,95zł/kg

Preis: 4,39 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-10-13
Piątnica "Country Cheese" mit Piątnica "Country Cheese" mit
Schnittlauch 150 g
24,93zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-12
PREIS REDUZIERT -10%
Piątnica "Country Cheese" Licht Piątnica "Country Cheese" Licht
150 g
22,13zł/kg

Preis: 3,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-10-07
Piątnica Piątnica, Suppencreme Piątnica Piątnica, Suppencreme
18% 200 ml
19,30zł/l

Preis: 3,86 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Piątnica "Dein Geschmack " Piątnica "Dein Geschmack "
natürliche Frischkäse 135 g
32,96zł/kg

Preis: 4,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-22
Piątnica "Dein Geschmack " Piątnica "Dein Geschmack "
Frischkäse mit Schnittlauch 135 g
32,96zł/kg

Preis: 4,45 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-12-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5