Chicorée Extra Gourmet Natur

Cykoria
55
Bardzo dobrze skomponowana przyprawa, pięknie aromatyzuje potrawy i uwydatnia ich smak. Zawartość soli nie jest za duża.
Polecam.
Chicorée Extra Gourmet Natur
53Chicorée Extra Gourmet Natur
Chicorée Extra Gourmet NaturChicorée Extra Gourmet Natur
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

25,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288153076

5900288153076

Preis: 3,80 zł

kaufen 6 szt. für 3.74 zł/szt
3.80 PLN 2028-05-30 NewCondition

sól, warzywa suszone 32% w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, seler, ziemniaki, por, papryka czerwona, pietruszka liść, koper, czosnek), cukier, ekstrakt drożdżowy, przyprawy w zmiennych proporcjach (kurkuma, pieprz czarny), zioła 1% w zmiennych proporcjach (lubczyk liść, kolendra liść), olej rzepakowy.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Monika , 2017-09-21 18:25:45Bardzo dobrze skomponowana przyprawa, pięknie aromatyzuje potrawy i uwydatnia ich smak. Zawartość soli nie jest za duża.
    Polecam.



Vegeta Podravka natur Vegeta Podravka natur
GemüsegewürzGerichte 150 g
33,27zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-30
Kamis striegeln Kamis striegeln
Verfallsdatum 2029-01-25
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
Verfallsdatum 2028-01-31
Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
Verfallsdatum
2027-11-30
Prymat Kräuter der Provence Prymat Kräuter der Provence
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2029-08-30
Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
Verfallsdatum 2028-07-30
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5