Sandra Litschi in Sirup Ohne Konservierungsstoffe

Sandra
Sandra Litschi in Sirup Ohne KonservierungsstoffeSandra Litschi in Sirup Ohne Konservierungsstoffe
masa netto

masa netto

565 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-15

pojemność

cena za kilogram

18,27 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Wietnam

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902709120186

5902709120186

Preis: 10,32 zł

10.32 PLN 2028-06-15 NewCondition

liczi, woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 381 kJ
tłuszcz w tym0.3 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0.1 g
węglowodany w tym23.1 g
- cukry 22.2 g
błonnik 0.1 g
białko 0.5 g
sól 17.5 mg

Sandra
Über die Marke:Sandra
zasmakuj świata z przepełnionych słońcem regionów upraw
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Liczi w syropie.
Weitere Informationen:580 ml
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość puszki przełożyć do plastikowego pojemnika. Przechowywać w lodówce maksymalnie 3 dni.
Rezepte:Sorbet z liczi
Składniki
1 puszka liczi Sandra
400 ml mleczka kokosowego
1-2 banany
5 łyżek cukru
2-3 łyżeczki soku z cytryny
szczypta soli
Sprawdzone przepisy
Verpackungsart:Puszka konserwowa
Herkunftsland:Wietnam
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla
LEVANT Foods Sp. z o.o.
ul. Smoluchowskiego 11a
60-179 Poznań
Poland
Rücksendeadresse:LEVANT Foods Sp. z o.o.
ul. Smoluchowskiego 11a
60-179 Poznań
Poland
tel.: +48 61 88 66 600
MK MK Ananasscheiben in hellem MK MK Ananasscheiben in hellem
Sirup 565 g
12,71zł/kg

Preis: 7,18 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-04-26
Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
w lekkim 565 g
12,96zł/kg

Preis: 7,32 zł

PLN
1
94
Verfallsdatum
2027-06-30
Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
eigenem BIO-Saft 400 g
43,90zł/kg

Preis: 17,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-08-26
PREIS REDUZIERT -10%
Sandra Sandra Mandarine in Sirup Sandra Sandra Mandarine in Sirup
312 g
23,65zł/kg

Preis: 7,38 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-12-31
Rolnik Narbigen Kirschen Farmer Rolnik Narbigen Kirschen Farmer
720 ml
24,99zł/l

Preis: 17,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-12-31
Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
Sirup BIO 220 g
72,68zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-05
MK MK Peaches Hälften in hellem MK MK Peaches Hälften in hellem
Sirup 820 g
9,74zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-12-31
Aarts Aarts Peaches-Scheiben in Aarts Aarts Peaches-Scheiben in
hellem BIO-Sirup 350 g
47,31zł/kg

Preis: 16,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-12-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5