Chicorée Spice Einlegegurken

Cykoria
55
lepszej przyprawy nie znam:)Chicorée Spice Einlegegurken
43Chicorée Spice Einlegegurken
Chicorée Spice EinlegegurkenChicorée Spice Einlegegurken
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

66,44 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288222635

5900288222635

Preis: 2,99 zł

kaufen 15 szt. für 2.95 zł/szt
2.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
warzywa suszone 52 % w zmiennych proporcjach (koper, chrzan, czosnek, marchew, cebula), przyprawy 47 % w zmiennych proporcjach (gorczyca, ziele angielskie, pieprz, liść laurowy), estragon
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1667 kJ / 398 kcal
Tłuszcz:13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,1 g
Węglowodany:43 g
w tym cukry:9,8 g
Błonnik:19 g
Białko:19 g
Sól:0,21 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa do konserwowania ogórków.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu.
Rezepte:Sposób wykorzystania: Do słoja o pojemności 1 litra wsypać 1 łyżkę stołową przyprawy. Ogórki ułożyć w słoju i zalać gorącą zalewą. Po zalaniu słoje szczelnie zamknąć i pasteryzować na wolnym ogniu przez 3-5 minut od momentu zagotowania wody. Zawartość opakowania wystarcza na 6-7 słojów. Skład zalewy: (na około 6-7 słojów) 2 szklanki octu, 2 litry wody, 2,5-3 łyżki cukru, 2,5 - 3 łyżki soli. Wszystkie składniki zagotować.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • zadowolona , 2023-05-09 15:05:07lepszej przyprawy nie znam:)



Cykoria Chicorée Würzmischung Cykoria Chicorée Würzmischung
für Einlegegurken 45 g
66,44zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2028-06-30
Kamis striegeln Kamis striegeln
Verfallsdatum 2029-01-25
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
Verfallsdatum 2028-01-31
Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
Verfallsdatum
2027-11-30
Prymat Kräuter der Provence Prymat Kräuter der Provence
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2029-08-30
Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
Verfallsdatum 2028-07-30
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5