rote Bohnen in Dosen 400 g

Rolnik Konserwowa Fasola czerwona Rolnik jest rośliną strączkową, która zdobyła serca smakoszy wielu kuchni świata. Słynie z bogatej zawartości białka i wysokich walorów smakowych. Wyśmienicie komponuje się z rozmaitymi sałatkami, sosami, zapiekankami i daniami mięsnymi. Jest symbolem kuchni meksykańskiej i hiszpańskiej, obowiązkowym dodatkiem do chili con carne, tortilli oraz oryginalnego, węgierskiego gulaszu.
rote Bohnen in Dosen 400 grote Bohnen in Dosen 400 g
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

9,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919001943

5900919001943

Preis: 3,99 zł

kaufen 6 szt. für 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2029-04-30 NewCondition
fasola czerwona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna405 kJ
Wartość energetyczna96 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany8,6 g
w tym cukry0 g
Błonnik5,0 g
Białko5,1 g
Sól0,33 g

Konserwowa Fasola czerwona Rolnik jest rośliną strączkową, która zdobyła serca smakoszy wielu kuchni świata. Słynie z bogatej zawartości białka i wysokich walorów smakowych. Wyśmienicie komponuje się z rozmaitymi sałatkami, sosami, zapiekankami i daniami mięsnymi. Jest symbolem kuchni meksykańskiej i hiszpańskiej, obowiązkowym dodatkiem do chili con carne, tortilli oraz oryginalnego, węgierskiego gulaszu.
Eigenschaften:zebranie w szczycie sezonu
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 425 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
PREIS REDUZIERT -25%
Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
400 g
11,80zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-26
Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2030-04-30
Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2030-05-30
Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
400 g
13,65zł/kg

Preis: 5,46 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-05-04
Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
400 g
13,68zł/kg

Preis: 5,47 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
18,20zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-26
Rolnik Bauer weiße Bohnen in Rolnik Bauer weiße Bohnen in
Dosen 400 g 400 g
9,03zł/kg

Preis: 3,61 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2029-03-30
Rolnik Bauer Grüne Bohnen Rolnik Bauer Grüne Bohnen
700 g
12,24zł/kg

Preis: 8,57 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-12-31
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5