Winiary Saucen für jeden Tag mit Sahne Dillsauce

Winiary
49Winiary Saucen für jeden Tag mit Sahne Dillsauce
Winiary Saucen für jeden Tag mit Sahne DillsauceWiniary Saucen für jeden Tag mit Sahne Dillsauce
masa netto

masa netto

27 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

135,93 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035103627

7613035103627

Preis: 3,67 zł

3.67 PLN 2027-03-30 NewCondition
skrobia ziemniaczana, mąka pszenna, śmietanka w proszku (z mleka), sól, aromaty (z pszenicą), cukier, ekstrakt drożdży, suszone warzywa (cebula, czosnek), olej słonecznikowy, skrobia kukurydziana, zioła (koperek 0,7%, szczypiorek), kwas (kwas cytrynowy), zagęszczony sok z cytryny, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna237 kJ
Wartość energetyczna57 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,7 g
Węglowodany6,4 g
w tym cukry1,6 g
Błonnik0,2 g
Białko1,4 g
Sól0,8 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dodaj 2 łyżki śmietany
Marke:Winiary
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos śmietanowo-koperkowy.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania 1. Zawartość opakowania rozprowadź w 250 ml zimnej wody i 50 ml (ok. 2 łyżki) śmietany 12%. 2. Doprowadź do wrzenia i gotuj 3 min. na małym ogniu, ciągle mieszając. Szukasz inspiracji? Dodaj nasz sos do smażonego dorsza lub innej białej ryby, podaj z ryżem i sałatką.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Cykoria Pilzsauce Cykoria Pilzsauce
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Cykoria Hunter -Sauce Cykoria Hunter -Sauce
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Cykoria Tomatensauce Cykoria Tomatensauce
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Cykoria Weisse Sauce Cykoria Weisse Sauce
    Verfallsdatum 2027-06-06
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Winiary Weinbrühe in Winiary Weinbrühe in
    Rindfleischwürfeln (6 Würfel) 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5