Würze für Suppen.

Winiary
57Würze für Suppen.
WINIARY Przyprawa do zup i drugich dań to klasyk, który od lat pomaga wydobyć pełnię smaku z codziennych potraw. To niezastąpiona przyprawa, idealna zarówno do domowych zup, jak i dań głównych – od mięs, przez sosy, po dania jednogarnkowe. Jej starannie skomponowana, tradycyjna receptura sprawia, że potrawy stają się bardziej wyraziste, aromatyczne i po prostu pyszne. Duże, ekonomiczne opakowanie 1 kg świetnie sprawdzi się w intensywnym, domowym gotowaniu oraz w gastronomii, zapewniając wygodę i powtarzalność smaku. • Podkreśla smak zup, sosów i drugich dań • Uniwersalna przyprawa do codziennego gotowania • Duże opakowanie 1 kg – idealne do częstego użycia • Sprawdzona jakość i smak marki WINIARY
Würze für Suppen.Würze für Suppen.
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

12,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085010923

5900085010923

Preis: 12,16 zł

kaufen 6 szt. für 11.98 zł/szt
12.16 PLN 2027-10-30 NewCondition
woda, sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), ocet, glukoza, aromaty (z selerem)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna78 kJ/18 kcal
Tłuszcz0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,0 g
Węglowodany2,2 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik0,0 g
Białko2,4 g
Sól22,5 g

Seler : Zawiera
WINIARY Przyprawa do zup i drugich dań to klasyk, który od lat pomaga wydobyć pełnię smaku z codziennych potraw. To niezastąpiona przyprawa, idealna zarówno do domowych zup, jak i dań głównych – od mięs, przez sosy, po dania jednogarnkowe. Jej starannie skomponowana, tradycyjna receptura sprawia, że potrawy stają się bardziej wyraziste, aromatyczne i po prostu pyszne. Duże, ekonomiczne opakowanie 1 kg świetnie sprawdzi się w intensywnym, domowym gotowaniu oraz w gastronomii, zapewniając wygodę i powtarzalność smaku. • Podkreśla smak zup, sosów i drugich dań • Uniwersalna przyprawa do codziennego gotowania • Duże opakowanie 1 kg – idealne do częstego użycia • Sprawdzona jakość i smak marki WINIARY
Marke:Winiary
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa w płynie do zup i drugich dań.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Niewielki osad nie jest wadą wyrobu - w przypadku powstania należy wstrząsnąć.
Verpackungsart:Butelka szklana
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Maggi Würzflüssigkeit Maggi Würzflüssigkeit
    960 g
    18,54zł/kg

    Preis: 17,80 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Lima Lima Shuyu Milde Lima Lima Shuyu Milde
    Sojabohnensauce BIO 250 ml
    79,04zł/l

    Preis: 19,76 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-01-13
    Pamapol Goong Sojasauce mit Pamapol Goong Sojasauce mit
    reduziertem Salzgehalt 150 ml
    39,93zł/l

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-02-27
    Octim Octim Balsamicocreme mit Octim Octim Balsamicocreme mit
    Himbeergeschmack 310 g
    44,32zł/kg

    Preis: 13,74 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-04-03
    Octim Octim Balsamico-Creme mit Octim Octim Balsamico-Creme mit
    Kirschgeschmack 310 g
    44,32zł/kg

    Preis: 13,74 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-04-03
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5