Thymian

Cykoria
56Thymian
Tymianek - przyprawą jest wysuszone lub świeże ziele tymianku. Pochodzi ono z rejonu Morza Śródziemnego. Tymianek ma mocny, ostry smak i aromatyczny zapach. Używany jest często w połączeniu z liściem laurowym, cebulą i czosnkiem. Stosowany do zupy grochowej, fasolowej, grochu z kapustą i fasolki po bretońsku. Polecany również do gulaszu, ciemnych pieczonych mięs (dziczyzna i baranina) oraz farszu do drobiu. Nie należy go używać w nadmiarze.
ThymianThymian
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

179,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288020996

5900288020996

Preis: 1,79 zł

1.79 PLN 2028-03-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Tymianek - przyprawą jest wysuszone lub świeże ziele tymianku. Pochodzi ono z rejonu Morza Śródziemnego. Tymianek ma mocny, ostry smak i aromatyczny zapach. Używany jest często w połączeniu z liściem laurowym, cebulą i czosnkiem. Stosowany do zupy grochowej, fasolowej, grochu z kapustą i fasolki po bretońsku. Polecany również do gulaszu, ciemnych pieczonych mięs (dziczyzna i baranina) oraz farszu do drobiu. Nie należy go używać w nadmiarze.
Marke:Cykoria
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Tymianek
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A.
88-141 Wierzchosławice 15
Rücksendeadresse:CYKORIA S.A.
88-141 Wierzchosławice 15
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Prymat wischte Thymian Prymat wischte Thymian
    10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Prymat Liebstöckel Blatt Prymat Liebstöckel Blatt
    10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
    Lorbeerblatt BIO 10 g
    681,00zł/kg

    Preis: 6,81 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-03-03
    Cykoria Getrocknete Blätter von Cykoria Getrocknete Blätter von
    Petruschka 10 g
    176,00zł/kg

    Preis: 1,76 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Cykoria Mit Fenchel Blätter Cykoria Mit Fenchel Blätter
    Getrocknete 10 g
    176,00zł/kg

    Preis: 1,76 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Cykoria Oregano Cykoria Oregano
    10 g
    176,00zł/kg

    Preis: 1,76 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
    Lebensmittelgeschäft 20 g
    92,50zł/kg

    Preis: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
    60 g
    37,67zł/kg

    Preis: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Cykoria Chili Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 Beutel 120 g
    44,92zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Erdbeere 100 g
    56,30zł/kg

    Preis: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Rum 100 g
    32,40zł/kg

    Preis: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
    Instant-Käsekuchen 190 g
    36,79zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5