Bakoma

Bakoma Jogurt naturalny kremowy 150 g

masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-18

pojemność

cena za kilogram

22,07 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197010965

5900197010965

Preis: 3,31 zł

3.31 PLN 2026-10-18 NewCondition

mleko

mleko zagęszczone odtłuszczone

kultury bakterii jogurtowych


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza w 100 g jogurtu
Wartość energetyczna 306 kJ / 73 kcal
Tłuszcz 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g
Węglowodany 6,8 g
w tym cukry 6,8 g
Białko 4,7 g
Sól 0,12 g
Wapń (21 %)* 170 mg
* RWS - Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych.  

Bakoma Jogurt naturalny kremowy 150 g


Marke:

Bakoma


Bakoma Natürlicher dicker Joghurt Bakoma Natürlicher dicker Joghurt
Bakoma 150 g
23,67zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-24
Mlekpol Mlekpol Augustowski Mlekpol Mlekpol Augustowski
Joghurt 2,5% 150 g
14,73zł/kg

Preis: 2,21 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-21
Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5% Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5%
150 g
14,40zł/kg

Preis: 2,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Naturpolnischer Joghurt 150 g
16,53zł/kg

Preis: 2,48 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
Naturjoghurt ohne Laktose 150 g
19,20zł/kg

Preis: 2,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-10-22
Piątnica Piątnica Skyr Piątnica Piątnica Skyr
isländischer Naturjoghurt 150 g
26,60zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-10-20
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

Preis: 4,11 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-10-26
Bakoma Bakoma
Verfallsdatum 2026-11-07
Bakoma Bakoma
Verfallsdatum 2026-10-31
Bakoma cremigen Joghurt Kokos Bakoma cremigen Joghurt Kokos
- Mandel 150 g
30,53zł/kg

Preis: 4,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-23
Bakoma cremigen Joghurt 150g Bakoma cremigen Joghurt 150g
Kaffee 150 g
30,47zł/kg

Preis: 4,57 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-29
Bakoma Twist Himbeer-Joghurt Drink Bakoma Twist Himbeer-Joghurt Drink
380 g
16,50zł/kg

Preis: 6,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-26
Bakoma Twist Erdbeer-Joghurt Drink Bakoma Twist Erdbeer-Joghurt Drink
380 g
16,53zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-26
Bakoma Twist Trinkjoghurt , 400 g Bakoma Twist Trinkjoghurt , 400 g
Mango- Pfirsich 380 g
16,53zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-26
Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
Verfallsdatum 2026-10-21
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5