Balkan- Joghurt

Maluta
Balkan- JoghurtBalkan- Joghurt
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

16,76 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467109243

5904467109243

Preis: 5,70 zł

5.70 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna489 kJ / 118 kcal
Tłuszcz9,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,4 g
Węglowodany5,0 g
w tym cukry5,0 g
Białko4,2 g
Sól0,15 g

Mleko : Zawiera
Marke:Maluta
Über die Marke:Maluta Prosto z Żuław
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Jogurt naturalny.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: termin przydatności do spożycia i numer partii produkcyjnej podano w górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃.
Zubereitung und Verwendung:Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Verpackungsart:Cup/Tub/Bowl
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bakoma cremigen Joghurt Kokos Bakoma cremigen Joghurt Kokos
- Mandel 150 g
30,53zł/kg

Preis: 4,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-23
Bakoma cremigen Joghurt 150g Bakoma cremigen Joghurt 150g
Kaffee 150 g
30,47zł/kg

Preis: 4,57 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-29
Danone Actimel - Erdbeer-Joghurt Danone Actimel - Erdbeer-Joghurt
Stärkung der Immunität 400 g
29,98zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-17
Bakoma Twist Himbeer-Joghurt Drink Bakoma Twist Himbeer-Joghurt Drink
380 g
16,50zł/kg

Preis: 6,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-26
Bakoma Twist Erdbeer-Joghurt Drink Bakoma Twist Erdbeer-Joghurt Drink
380 g
16,53zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-26
Bakoma Twist Trinkjoghurt , 400 g Bakoma Twist Trinkjoghurt , 400 g
Mango- Pfirsich 380 g
16,53zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-26
Bakoma 7 Getreide Joghurt mit Bakoma 7 Getreide Joghurt mit
Pflaumen und Korn 140 g
29,71zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-31
Bakoma 7 Getreide Joghurt mit Bakoma 7 Getreide Joghurt mit
Erdbeeren und Getreide 140 g
29,71zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-31
Maluta Balkan Joghurt Licht Maluta Balkan Joghurt Licht
Verfallsdatum
2026-10-21
Maluta Maljuta Excellent Türkisch Maluta Maljuta Excellent Türkisch
Getränk Ayran Maljuta 320 g
12,47zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-24
Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5% Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5%
150 g
14,40zł/kg

Preis: 2,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-13
Maluta Hüttenkäse aus Maluta, Maluta Hüttenkäse aus Maluta,
dreimal gehackt, frisch, teilentrahmt 200 g
27,15zł/kg

Preis: 5,43 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Maluta Maluta Natur-Cremejoghurt Maluta Maluta Natur-Cremejoghurt
ohne Laktose 220 g
20,00zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-12
Maluta Maluta Sahne Joghurt nur 3 Maluta Maluta Sahne Joghurt nur 3
Zutaten 220 g
20,00zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-24
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-15
Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
200 g
21,80zł/kg

Preis: 4,36 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-10-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5