Low-Zucker Erdbeermarmelade

Łowicz
51Low-Zucker Erdbeermarmelade
Low-Zucker ErdbeermarmeladeLow-Zucker Erdbeermarmelade
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

45,29 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397012646

5900397012646

Preis: 10,87 zł

10.87 PLN 2027-06-30 NewCondition
truskawki, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, Sporządzono z 70 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia717 kJ/169 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 40 g
w tym cukry 40 g
białko 0,5 g
sól 0 g

Łowicz
Über die Marke:Łowicz Samo najlepsze
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Konfitura ekstra z truskawek o obniżonej zawartości cukrów. Pasteryzowana.
Aufbewahrung:Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Rezepte:
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. al. Stanów Zjednoczonych 61A 04-028 Warszawa
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
    Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
    59,88zł/kg

    Preis: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Blaubeermarmelade 240 szt.

    Preis: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
    Kirsche extra low-Zucker 240 g
    35,50zł/kg

    Preis: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
    Erdbeeren extra low-Zucker 240 g
    35,50zł/kg

    Preis: 8,52 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
    Himbeer extra low-Zucker 240 g
    35,50zł/kg

    Preis: 8,52 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
    240 g
    59,71zł/kg

    Preis: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
    330 g
    24,21zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
    Ananas 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Pfirsich-Marmelade 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 280 g
    25,86zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    schwarze Johannisbeere 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Blaubeermarmelade 280 g
    27,96zł/kg

    Preis: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
    500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5