Pudliszki
51
Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-26

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783001322

5900783001322

Preis: 6,28 zł

6.28 PLN 2028-02-26 NewCondition
fasola czerwona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna290 kJ / 69 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik4,9 g
Białko4,8 g
Sól0,80 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Eigenschaften:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
Marke:Pudliszki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2030-04-30
    Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
    400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2030-05-30
    Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
    400 g
    13,65zł/kg

    Preis: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-05-04
    Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
    400 g
    13,68zł/kg

    Preis: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
    18,20zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-26
    la BIO IDEA La Bio Idea BIO la BIO IDEA La Bio Idea BIO
    Butterbohnen 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-19
    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
    Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
    Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-20
    Pudliszki - Tomate Saft von Pudliszki - Tomate Saft von
    frischen Tomaten 300 ml
    13,70zł/l

    Preis: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-13
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5