geriebenen Rüben

Rolnik
55
Ok.geriebenen Rüben
55geriebenen Rüben
geriebenen Rübengeriebenen Rüben
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-20

pojemność

cena za kilogram

14,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000144

5900919000144

Preis: 4,99 zł

kaufen 6 szt. für 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2028-02-20 NewCondition
buraki ćwikłowe (94 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna191 kJ
Wartość energetyczna45 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,0 g
w tym cukry7,3 g
Białko1,7 g
Sól0,41 g

Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania 370 ml
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:13:55Ok.



Rolnik Farmer Rüben ganze Rolnik Farmer Rüben ganze
350 g
16,80zł/kg

Preis: 5,88 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-04-15
Campomar Campomar Nature Schwarze Campomar Campomar Nature Schwarze
Oliven mit BIO-Stein 350 g
45,69zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Campomar Natur grüne Oliven ohne Campomar Natur grüne Oliven ohne
Kern bio 350 g
36,14zł/kg

Preis: 12,65 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-02-02
Bio Europa Bio Europe Kichererbsen Bio Europa Bio Europe Kichererbsen
in Salzlake in einem Glas BIO 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-12-31
Bio Planet Bio Planet
350 g
27,71zł/kg

Preis: 9,70 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Alce Nero Alce Nero Grüne Oliven Alce Nero Alce Nero Grüne Oliven
Bella Di Cerignola mit Stein in BIO-Marinade 350 g
70,40zł/kg

Preis: 24,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-28
Bio Planet Bio Planet Kidneybohnen Bio Planet Bio Planet Kidneybohnen
in BIO-Salzlake 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-12-31
Campomar Campomar Nature Grüner Campomar Campomar Nature Grüner
Jalapeno-Pfeffer, geschnitten in BIO-Sole 350 g
34,83zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-15
Rolnik Premium- gebratene Rote Rolnik Premium- gebratene Rote
Bete 540 g
12,19zł/kg

Preis: 6,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-04-28
Rolnik Bauer Premium- Beets Rolnik Bauer Premium- Beets
rühren gebraten mit Zwiebeln 540 g
12,20zł/kg

Preis: 6,59 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-05-01
Rolnik Rote-Bete- Chips Rolnik Rote-Bete- Chips
300 g
15,67zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-28
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5