Premium- gebratene Rote Bete

Rolnik
55
Bardzo smacznaPremium- gebratene Rote Bete
46Premium- gebratene Rote Bete
Premium- gebratene Rote BetePremium- gebratene Rote Bete
masa netto

masa netto

540 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-28

pojemność

cena za kilogram

12,19 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919018569

5900919018569

Preis: 6,58 zł

6.58 PLN 2028-04-28 NewCondition
buraki ćwikłowe (66 %), woda, cukier, ocet spirytusowy, substancja zagęszczająca: E1422, sól, olej rzepakowy, pieprz czarny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna301 kJ / 71 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany14 g
w tym cukry12 g
Białko1,2 g
Sól0,77 g

Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Buraki marynowane wiórki, zasmażane. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2026-03-09 09:20:37Bardzo smaczna



Rolnik Bauer Premium- Beets Rolnik Bauer Premium- Beets
rühren gebraten mit Zwiebeln 540 g
12,20zł/kg

Preis: 6,59 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-05-01
Rolnik Landwirt geriebene Rüben Rolnik Landwirt geriebene Rüben
540 ml
9,24zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-25
Rolnik Bauern-Rote-Bete-Späne Rolnik Bauern-Rote-Bete-Späne
540 ml
9,24zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-06-22
Hektor Hektor Buraczki Hektor Hektor Buraczki
z zasmażaną cebulką 540 ml
10,39zł/l

Preis: 5,61 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-08-30
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
540 ml
13,20zł/l

Preis: 7,13 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum
2028-05-30
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Farmer Rüben ganze Rolnik Farmer Rüben ganze
350 g
16,80zł/kg

Preis: 5,88 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-04-15
Rolnik Rote-Bete- Chips Rolnik Rote-Bete- Chips
300 g
15,67zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-28
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5