Bauer Premium- Beets rühren gebraten mit Zwiebeln

Rolnik
55Bauer Premium- Beets rühren gebraten mit Zwiebeln
Bauer Premium- Beets rühren gebraten mit ZwiebelnBauer Premium- Beets rühren gebraten mit Zwiebeln
masa netto

masa netto

540 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-01

pojemność

cena za kilogram

12,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919018576

5900919018576

Preis: 6,59 zł

kaufen 6 szt. für 6.49 zł/szt
6.59 PLN 2028-05-01 NewCondition
buraki ćwikłowe 64 %, woda, cukier, ocet spirytusowy, cebula smażona 3 % (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), substancja zagęszczająca: E1422, sól, olej rzepakowy, pieprz czarny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna375 kJ / 89 kcal
Tłuszcz1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany16 g
w tym cukry15 g
Białko1,3 g
Sól0,68 g

Pszenica : Zawiera
Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Buraki marynowane wiórki, zasmażane z cebulą. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Rolnik Premium- gebratene Rote Rolnik Premium- gebratene Rote
    Bete 540 g
    12,19zł/kg

    Preis: 6,58 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Rolnik Landwirt geriebene Rüben Rolnik Landwirt geriebene Rüben
    540 ml
    9,24zł/l

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-25
    Rolnik Bauern-Rote-Bete-Späne Rolnik Bauern-Rote-Bete-Späne
    540 ml
    9,24zł/l

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-06-22
    Hektor Hektor Buraczki Hektor Hektor Buraczki
    z zasmażaną cebulką 540 ml
    10,39zł/l

    Preis: 5,61 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
    540 ml
    13,20zł/l

    Preis: 7,13 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum
    2028-05-30
    Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
    510 g
    11,51zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-17
    Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
    480 g
    14,56zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
    350 g
    14,26zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-20
    Rolnik Farmer Rüben ganze Rolnik Farmer Rüben ganze
    350 g
    16,80zł/kg

    Preis: 5,88 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2028-04-15
    Rolnik Rote-Bete- Chips Rolnik Rote-Bete- Chips
    300 g
    15,67zł/kg

    Preis: 4,70 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-06-28
    Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
    314 ml
    37,71zł/l

    Preis: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    Preis: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-04-11
    Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
    650 g
    14,52zł/kg

    Preis: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-13
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5