La Bio Idea Kichererbsen BIO

la BIO IDEA

Skład:

ciecierzyca* 60 %, woda, sól morska

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych ojęty certyfikatem kontroli Skal 001285 / NL-BIO-01

 


 

La Bio Idea Kichererbsen BIOLa Bio Idea Kichererbsen BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-10-01

pojemność

cena za kilogram

20,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496900142

8717496900142

Preis: 8,24 zł

8.24 PLN 2029-10-01 NewCondition

ciecierzyca*, woda, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)




Skład:

ciecierzyca* 60 %, woda, sól morska

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych ojęty certyfikatem kontroli Skal 001285 / NL-BIO-01

 


 


Rolnik Kichererbsen aus der Dose Rolnik Kichererbsen aus der Dose
400 g
8,88zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2029-03-30
Metelliana Metella Kichererbse in Metelliana Metella Kichererbse in
Sole 400 g
13,80zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-05-31
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
PREIS REDUZIERT -25%
Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
400 g
11,80zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-26
Kwidzyn Dosen Erbsen Kwidzyn Dosen Erbsen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2028-06-30
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
18,20zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea BIO la BIO IDEA La Bio Idea BIO
Butterbohnen 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea roten la BIO IDEA La Bio Idea roten
Bohnen Niere BIO 400 g
21,25zł/kg

Preis: 8,50 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2029-09-01
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
20,75zł/kg

Preis: 8,30 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Pelati-Tomaten ohne Haut BIO 400 g
21,25zł/kg

Preis: 8,50 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomatenpüree Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

Preis: 10,37 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel
Tortilla Piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

Preis: 16,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-22
la BIO IDEA la BIO IDEA
Verfallsdatum 2028-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5