marinierte rote Paprika

Provitus
marinierte rote Paprikamarinierte rote Paprika
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

17,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000702

5900580000702

Preis: 10,43 zł

10.43 PLN 2028-09-30 NewCondition
papryka (45 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, przyprawy aromatyczno-smakowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna197 kJ / 47 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10,5 g
w tym cukry9,5 g
Błonnik0,5 g
Białko0,5 g
Sól1 g

Gorczyca : Zawiera
Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Marynowana papryka czerwona. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149 Zakład w Zambrowie: ul. Magazynowa 4, 18-300 Zambrów
Rücksendeadresse:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Provitus marinierte Paprika Provitus marinierte Paprika
California 600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-10-30
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
Rolnik Peperoni marinierte Paprika Rolnik Peperoni marinierte Paprika
720 ml
16,03zł/l

Preis: 11,54 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-12-31
Campomar Campomar Nature Grüner Campomar Campomar Nature Grüner
Jalapeno-Pfeffer, geschnitten in BIO-Sole 350 g
34,83zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-15
Hektor Hector Paprika aus der Dose Hektor Hector Paprika aus der Dose
900 ml
11,49zł/l

Preis: 10,34 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-10-30
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-01-20
Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
Meerrettich 170 g
30,47zł/kg

Preis: 5,18 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-04-28
Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
480 g
15,60zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
Erbsen 480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-12-30
Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
480 g
15,15zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5