Mlekpol Łaciaty Naturkefir

Mlekpol
413Mlekpol Łaciaty Naturkefir
Mlekpol Łaciaty Naturkefir  Mlekpol Łaciaty Naturkefir
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-15

pojemność

cena za kilogram

9,25 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820019464

5900820019464

Preis: 3,33 zł

3.33 PLN 2026-10-15 NewCondition
mleko, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna195 kJ / 46 kcal
tłuszcz 1,5 g
w tym - kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g
węglowodany 4,6 g
w tym - cukry4,6 g
białko 3,6 g
sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
polskie z natury
Marke:Łaciaty
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kefir pitny naturalny.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od + 1 ℃ do + 8 ℃. Po otwarciu opakowania przechowywać w temperaturze od + 1 ℃ do + 8 ℃ i spożyć w ciągu 24 godzin. Data jest jednocześnie numerem partii produkcyjnej.
Zubereitung und Verwendung:Wstrząsnąć przed spożyciem.
Verpackungsart:Butelka plastikowa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.




    Mlekpol Mlekpol Natürliche Mlekpol Mlekpol Natürliche
    Buttermilch 360 ml
    8,78zł/l

    Preis: 3,16 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-08
    Bakoma Natur Kefir Bakoma Natur Kefir
    390 g
    15,38zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-23
    Jagr Natürliche Kefirmilch Jagr Natürliche Kefirmilch
    375 g
    7,97zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2026-10-22
    Maluta Maljuta Excellent Türkisch Maluta Maljuta Excellent Türkisch
    Getränk Ayran Maljuta 320 g
    12,47zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-24
    Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
    250 g
    13,92zł/kg

    Preis: 3,48 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-13
    Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
    1 kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-17
    Mlekovita Mlekovita BIO Mlekovita Mlekovita BIO
    Ökologischer natürlicher Kefir 375 g
    10,64zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Kanka Kanka Naturkefir Kanka Kanka Naturkefir
    400 g
    7,83zł/kg

    Preis: 3,13 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-10-22
    Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse
    hermetisch verpackt 150 g
    37,20zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    Verfallsdatum 2026-12-16
    Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben
    150 g
    37,07zł/kg

    Preis: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum 2026-12-23
    Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse
    Scheiben 150 g
    37,93zł/kg

    Preis: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2026-11-15
    Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse
    150 g
    37,67zł/kg

    Preis: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2026-11-19
    Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben
    150 g
    37,67zł/kg

    Preis: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Mlekpol geräuchertem Gouda Mlekpol geräuchertem Gouda
    Hartkäse Scheiben 150 g
    39,13zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2026-11-14
    Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben
    150 g
    39,07zł/kg

    Preis: 5,86 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-11-15
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5