Grüne Erbsen von Alce Nero in BIO-Salzlake

Alce Nero

Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do zagotowania. Produkt pasteryzowany.

Grüne Erbsen von Alce Nero in BIO-SalzlakeGrüne Erbsen von Alce Nero in BIO-Salzlake
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-10

pojemność

cena za kilogram

43,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811355

8009004811355

Preis: 12,99 zł

12.99 PLN 2029-02-10 NewCondition

groszek zielony*, woda, cukier trzcinowy*, sól (* certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 342 kJ / 81 kcal
Tłuszcz: 0,6 g
w tym kwasy nasycone: 0 g
Węglowodany: 11 g
w tym cukry: 3,9 g
Błonnik: 5,1 g
Białko: 5,3 g
Sól: 0,6 g


Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do zagotowania. Produkt pasteryzowany.


Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
gefüllt mit Zitrone 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-01-21
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Rolnik Rote-Bete- Chips Rolnik Rote-Bete- Chips
300 g
15,67zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-28
Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
gefüllt mit Blauschimmelkäse 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-01-09
Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
Sardellen gefüllt 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2029-02-19
Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
Jalapeno- Paprika gefüllt 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-12-03
Runoland Runoland Boletus Runoland Runoland Boletus
mariniert BIO 300 g
106,63zł/kg

Preis: 31,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

Preis: 23,60 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-01-30
Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
Arabica Espresso fairen Handel 250 g
190,32zł/kg

Preis: 47,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-17
Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
181,76zł/kg

Preis: 45,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-10
Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
100% starke forte moka fairen Handel 250 g
191,96zł/kg

Preis: 47,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
18,78zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
30,34zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

Preis: 15,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
Rigate Farro von BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

Preis: 16,13 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
23,64zł/kg

Preis: 11,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-11
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5