Allos BIO glutenfreie Mango-Curry-Creme-Paste

Allos
Allos BIO glutenfreie Mango-Curry-Creme-PasteAllos BIO glutenfreie Mango-Curry-Creme-Paste
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-11

pojemność

cena za kilogram

71,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249150358

4016249150358

Preis: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-06-11 NewCondition
puree z mango* 25 %, olej rzepakowy*, sok z pomarańczy z koncentratu soku z pomarańczy*, nasiona słonecznika*, woda, sok z cytryny z koncentratu soku z cytryny*, syrop z agawy*, napój kokosowy* (miąższ z kokosa*, woda), curry w proszku 15 % (kolendra*, kurkuma*, koper włoski*, kozieradka*, kminek*, imbir*, cebula*, papryka*, czosnek, cynamon*, chili*), sól morska, ocet owocowy*, białko roślinne* (z nasion słonecznika*), skrobia z tapioki*, pieprz biały*, chili w proszku*, (*składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia:1330 kJ/321 kcal
Tłuszcz:28 g
w tym kwasy nasycone:2,6 g
Węglowodany:13 g
w tym cukry:9,3 g
Błonnik:1,9 g
Białko:3,4 g
Sól:1,3 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Allos
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa bio. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-003 Certyfikacja: PL-EKO-07-07904
Aufbewahrung:Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni.
Verpackungsart:Słoik
Rücksendeadresse:Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-03-23
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Arrabbiata-Cremepaste 140 g
79,71zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-28
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Cremepaste mit Kirschtomaten und Basilikum 140 g
83,79zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-27
Bio Planet Bio Planet Pesto Green Bio Planet Bio Planet Pesto Green
Verfallsdatum 2029-01-01
Bio Planet Bio Planet Pesto rot Bio Planet Bio Planet Pesto rot
Verfallsdatum 2029-03-01
Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
300 ml
24,67zł/l

Preis: 7,40 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-10-30
Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
500 g
8,70zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2029-05-05
Rolnik Püree mit Gewürzgurken Rolnik Püree mit Gewürzgurken
315 g
14,57zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-03
Allos Allos Bio-Honig-Halva Allos Allos Bio-Honig-Halva
75 g
169,73zł/kg

Preis: 12,73 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-11-28
Allos Allos Gemüsepaste mit Allos Allos Gemüsepaste mit
Spinat und Pinienkernen glutenfrei BIO 135 g
90,30zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-12
Allos Allos Gemüsepaste mit drei Allos Allos Gemüsepaste mit drei
Arten von BIO-Paprika ohne Gluten 135 g
90,37zł/kg

Preis: 12,20 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-28
Allos Allos Gemüsepaste mit Allos Allos Gemüsepaste mit
Kirschtomaten und Rucola, glutenfrei, BIO 135 g
90,15zł/kg

Preis: 12,17 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-05-28
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

Preis: 17,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5