Amaizin Ananasscheiben in eigenem BIO-Saft

Amaizin
52Amaizin Ananasscheiben in eigenem BIO-Saft
Amaizin Ananasscheiben in eigenem BIO-SaftAmaizin Ananasscheiben in eigenem BIO-Saft
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-26

pojemność

cena za kilogram

43,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496904300

8717496904300

Preis: 17,56 zł

17.56 PLN 2027-08-26 NewCondition

ananas*, sok ananasowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 285 kJ / 68 kcal
Tłuszcz - 0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 12 g
w tym cukry - 12 g
Białko - 1,1 g
Sól - 0,04 g


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sandra Sandra Litschi in Sirup Sandra Sandra Litschi in Sirup
    Ohne Konservierungsstoffe 565 g
    18,27zł/kg

    Preis: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-06-15
    PREIS REDUZIERT -10%
    Sandra Sandra Mandarine in Sirup Sandra Sandra Mandarine in Sirup
    312 g
    23,65zł/kg

    Preis: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2026-12-31
    Rolnik Narbigen Kirschen Farmer Rolnik Narbigen Kirschen Farmer
    720 ml
    24,99zł/l

    Preis: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-12-31
    Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
    Sirup BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-05
    MK MK Peaches Hälften in hellem MK MK Peaches Hälften in hellem
    Sirup 820 g
    9,74zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-12-31
    MK MK Ananasscheiben in hellem MK MK Ananasscheiben in hellem
    Sirup 565 g
    12,71zł/kg

    Preis: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-26
    Aarts Aarts Peaches-Scheiben in Aarts Aarts Peaches-Scheiben in
    hellem BIO-Sirup 350 g
    47,31zł/kg

    Preis: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    Preis: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
    200 g
    84,95zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Amaizin Amaizin, Maischips mit Amaizin Amaizin, Maischips mit
    Tomatengeschmack glutenfrei BIO 100 g
    75,10zł/kg

    Preis: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit
    Kleie Ballaststoffquelle BIO 240 g
    53,08zł/kg

    Preis: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in
    einer glutenfreien BIO-Salzlake 400 g
    20,63zł/kg

    Preis: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf
    BIO glutenfrei 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin gesalzene Amaizin Amaizin gesalzene
    Maistortillachips, glutenfrei, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    Preis: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-03-03
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5