Bocoton BIO & FAIRTRADE Ohrstöpsel

Bocoton
52Bocoton BIO & FAIRTRADE Ohrstöpsel

Patyczki kosmetyczne 200szt.

Wynonane ze 100% bawełna pochodzącej z upraw ekologicznie kontrolowanych (100% włókien naturalnych), patyczek wykonany z recyklingowanego papieru. Bawełna jest całkowicie pozbawionych modyfikacji genetycznej (GMO), wolna od pestycydów. Bielenie odbywa się bezchlorowo, Patyczki oraz opakowanie zostały wykonane z surowców odnawialnych i są całkowicie biodegradowalne. Produkt certyfikowany przez Ecocert Greenlife według standardów GOTS (Global Organic Textile Standardowy) jako 100% ekologiczny - wyprodukowany z włókien pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych i FAIRTRADE (wg. standardów sprawiedliwego handlu). Wyprodukowane we Francji,

Bocoton BIO & FAIRTRADE OhrstöpselBocoton BIO & FAIRTRADE Ohrstöpsel
BIO
masa netto

masa netto

200 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za sztukę

0,04 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3265660397007

3265660397007

Preis: 7,87 zł

7.87 PLN 2027-06-30 NewCondition

Skład: 100% ekologiczna bawełna. Pochodzenie bawełny: Republika Beninu.


Patyczki kosmetyczne 200szt.

Wynonane ze 100% bawełna pochodzącej z upraw ekologicznie kontrolowanych (100% włókien naturalnych), patyczek wykonany z recyklingowanego papieru. Bawełna jest całkowicie pozbawionych modyfikacji genetycznej (GMO), wolna od pestycydów. Bielenie odbywa się bezchlorowo, Patyczki oraz opakowanie zostały wykonane z surowców odnawialnych i są całkowicie biodegradowalne. Produkt certyfikowany przez Ecocert Greenlife według standardów GOTS (Global Organic Textile Standardowy) jako 100% ekologiczny - wyprodukowany z włókien pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych i FAIRTRADE (wg. standardów sprawiedliwego handlu). Wyprodukowane we Francji,


Marke:Bocoton
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
    200 szt.

    Preis: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
    der reifen Haut 200 ml
    49,20zł/l

    Preis: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    Preis: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
    Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
    61,40zł/l

    Preis: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
    micelarny 200 ml
    63,00zł/l

    Preis: 12,60 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-09-30
    Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
    anti-age 200 ml
    73,60zł/l

    Preis: 14,72 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-05-30
    Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
    do twarzy 200 ml
    58,20zł/l

    Preis: 11,64 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum
    2029-01-31
    Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
    200 ml
    63,00zł/l

    Preis: 12,60 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum
    2028-08-30
    Bocoton Bocoton Cosmetic, runde Bocoton Bocoton Cosmetic, runde
    BIO-Flocken 80 szt.

    Preis: 6,70 zł

    PLN
    1
    5
    Bocoton Bocoton Dry Bocoton Bocoton Dry
    Baumwollhandtücher für Kinder und Babys BIO 50 szt.

    Preis: 17,45 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-10-30
    Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
    Intimpflegetücher 20 szt.

    Preis: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5