Ziaja Ringelblumenmilch zum Abschminken normale, trockene Haut

Ziaja nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Ziaja Ringelblumenmilch zum Abschminken normale, trockene HautZiaja Ringelblumenmilch zum Abschminken normale, trockene Haut
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

61,40 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887001812

5901887001812

Preis: 12,28 zł

kaufen 12 szt. für 12.10 zł/szt
12.28 PLN 2028-12-31 NewCondition
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Calendula Officinalis Flower Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Citric Acid
nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Eigenschaften:demakijaż, oczyszczanie, cera sucha, normalna
Marke:Ziaja
Aufbewahrung:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia Preparat nanieść na skórę przy użyciu płatków kosmetycznych. Delikatnie wykonać oczyszczanie twarzy i demakijaż oczu.
Verpackungsart:Butelka plastikowa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Bocoton Bocoton BIO & Bocoton Bocoton BIO &
FAIRTRADE Ohrstöpsel 200 szt.

Preis: 7,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

Preis: 12,60 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

Preis: 14,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

Preis: 11,64 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

Preis: 12,60 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Ziaja Ziaja GdanSkin Ziaja Ziaja GdanSkin
rozświetlający 300 ml
50,73zł/l

Preis: 15,22 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5