Ziaja jeju młoda skóra mgiełka do twarzy i ciała z nutą mango, kokosa i papai dodaje energii na co dzień idealna po treningu, na lato, w podróży szybko odświeża, delikatnie chłodzi, nawilża kluczowe składniki - olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi i nawilża skórę - wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej - prowitamina B5 i pochodna aminokwasu glicyny głęboko nawilżają naskórek - aktywne salicylany z kory topoli osikowej seria jeju - odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry - poprawia wygląd, odświeża i upiększa - pomaga pozbyć się niedoskonałości - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - zawiera roślinne substancje aktywne - pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-01-31

pojemność

cena za litr

58,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887045243

5901887045243

Preis: 11,64 zł

11.64 PLN 2029-01-31 NewCondition
Aqua (Water), PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Betaine, Populus Tremuloides Bark Extract, Propylene Glycol, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Japonica Seed Oil, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Linalool, Geraniol, Citral, Geranyl Acetate, Vanillin, Citric Acid.
jeju młoda skóra mgiełka do twarzy i ciała z nutą mango, kokosa i papai dodaje energii na co dzień idealna po treningu, na lato, w podróży szybko odświeża, delikatnie chłodzi, nawilża kluczowe składniki - olej z kamelii japońskiej z wyspy Jeju koi i nawilża skórę - wyciąg z czystka skuteczny w pielęgnacji cery trądzikowej - prowitamina B5 i pochodna aminokwasu glicyny głęboko nawilżają naskórek - aktywne salicylany z kory topoli osikowej seria jeju - odpowiada na szczególne potrzeby młodej skóry - poprawia wygląd, odświeża i upiększa - pomaga pozbyć się niedoskonałości - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - zawiera roślinne substancje aktywne - pachnie koktajlem egzotycznych owoców - słodko i orzeźwiająco
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, saftige Himbeere mit Hibiskus 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Zucker-Körperpeeling mit Beeren und Feigen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Körperbutter, schwarze Orchidee Feuchtigkeitsspendende und regenerierende 200 g
232,40zł/kg

Preis: 46,48 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, lila Pfingstrosen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling mit Grapefruit und Papaya 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sonnenlotion LSF 20 200 ml
261,30zł/l

Preis: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sonnenschutzlotion LSF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Preis: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotine Nivea Nivea SUN Carotine
Bräunungsöl Intense Bronze Spray LSF 6 200 ml
147,40zł/l

Preis: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5