Ziaja Tonik anti-age z serii Pullulan długotrwale nawilża, koi i przygotowuje skórę na kolejne etapy pielęgnacji. Wodna formuła z polisacharydowymi biopolimerami (pullulan, tremella) i kwasem hialuronowym szybko się wchłania i nie klei. Vegan, 98% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie suchej i wymagającej nawilżenia jako etap po oczyszczaniu, przed serum/kremem do stosowania rano i wieczorem SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, glukozyd maltooligozylowy, roślinna gliceryna, kompleks nawilżający (m.in. sól PCA, mocznik, niacynamid). DZIAŁANIE: odczuwalnie i długotrwale nawilża skórę koi i daje uczucie komfortu poprawia ogólny wygląd cery przygotowuje skórę na dalsze etapy rutyny
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-30

pojemność

cena za litr

73,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005438

5901887005438

Preis: 14,72 zł

14.72 PLN 2028-05-30 NewCondition
Aqua (Water), Glycerin, Maltooligosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citronellol, Linalool, Geraniol.
Tonik anti-age z serii Pullulan długotrwale nawilża, koi i przygotowuje skórę na kolejne etapy pielęgnacji. Wodna formuła z polisacharydowymi biopolimerami (pullulan, tremella) i kwasem hialuronowym szybko się wchłania i nie klei. Vegan, 98% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie suchej i wymagającej nawilżenia jako etap po oczyszczaniu, przed serum/kremem do stosowania rano i wieczorem SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, glukozyd maltooligozylowy, roślinna gliceryna, kompleks nawilżający (m.in. sól PCA, mocznik, niacynamid). DZIAŁANIE: odczuwalnie i długotrwale nawilża skórę koi i daje uczucie komfortu poprawia ogólny wygląd cery przygotowuje skórę na dalsze etapy rutyny
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Bocoton Bocoton BIO & Bocoton Bocoton BIO &
FAIRTRADE Ohrstöpsel 200 szt.

Preis: 7,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

Preis: 12,60 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-09-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

Preis: 11,64 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

Preis: 12,60 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5