Apfelessig 250 ml BIO - BIO- LEBENSMITTEL

Bio Food

Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%

Apfelessig 250 ml BIO - BIO- LEBENSMITTELApfelessig 250 ml BIO - BIO- LEBENSMITTEL
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-28

pojemność

cena za litr

41,64 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683206

5907752683206

Preis: 10,41 zł

10.41 PLN 2028-04-28 NewCondition

Niefiltrowany ocet z jabłek ekologicznych - 5% kwasowości.



Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%


Jamar Jamar Apfelessig, naturtrüb Jamar Jamar Apfelessig, naturtrüb
250 ml
27,04zł/l

Preis: 6,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-25
Alce Nero Balsamico Modena bio Alce Nero Balsamico Modena bio
250 ml
69,56zł/l

Preis: 17,39 zł

PLN
1
1
Octim Octim Essig mit Weißwein Octim Octim Essig mit Weißwein
Olsztynka 250 ml
38,12zł/l

Preis: 9,53 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-30
Octim Octim Essig mit Olsztynka Octim Octim Essig mit Olsztynka
mit Rotwein 250 ml
38,12zł/l

Preis: 9,53 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-09
Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
9,42zł/l

Preis: 47,10 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2028-07-02
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
gefilterter Apfelessig 500 ml
35,98zł/l

Preis: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-09
Octim Octim 410ml Apfelessig 6% Octim Octim 410ml Apfelessig 6%
410 ml
22,93zł/l

Preis: 9,40 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-05-15
Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
Tomatenpüree BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-14
Bio Food Biofood ökologische Bio Bio Food Biofood ökologische Bio
Saft der eingelegten Karotten 300 ml
29,10zł/l

Preis: 8,73 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Food Bio Food Bio BIO Bio Food Bio Food Bio BIO
eingelegter Gurkensaft 300 ml
23,93zł/l

Preis: 7,18 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Food ökologische Bio Food ökologische
BIO
ökologische Cranberry-Saft ökologische Cranberry-Saft
Cranberry-Saft 300 ml
66,63zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-19
Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
eingelegte Gurken 760 g
23,53zł/kg

Preis: 17,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-09-19
Bio Food Bio Apfelessig Bio Food Bio Apfelessig
700 ml
21,41zł/l

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-19
Bio Food Bio Food Vegetarischer Bio Food Bio Food Vegetarischer
roter Borschtsch BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-01-15
Bio Food Bio Food Sauerkraut mit Bio Food Bio Food Sauerkraut mit
Möhren BIO 700 g
14,29zł/kg

Preis: 10 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-16
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5