Alce Nero BIO gefilterter Apfelessig

Alce Nero
Alce Nero BIO gefilterter ApfelessigAlce Nero BIO gefilterter Apfelessig
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

35,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004908482

8009004908482

Preis: 17,99 zł

17.99 PLN NewCondition

ocet jabłkowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny), całkowita kwasowość 5 %


Jamar Jamar BIO Apfelessig Jamar Jamar BIO Apfelessig
BIO
Jamar BIO Apfelessig Jamar BIO Apfelessig
500 ml
13,68zł/l

Preis: 6,84 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2028-04-30
Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
500 ml
8,30zł/l

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
5% 500 ml
27,72zł/l

Preis: 13,86 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-19
Alce Nero Alce Nero Apfelessig 5 % Alce Nero Alce Nero Apfelessig 5 %
ungefiltert BIO 500 ml
33,64zł/l

Preis: 16,82 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-15
Alce Nero Alce Nero Balsamessig Alce Nero Alce Nero Balsamessig
Modena BIO gefiltert 500 ml
46,36zł/l

Preis: 23,18 zł

PLN
1
1
Bio Food Bio Food Branntweinessig Bio Food Bio Food Branntweinessig
BIO
Bio Food Branntweinessig 10 % BIO, glutenfrei Bio Food Branntweinessig 10 % BIO, glutenfrei
10 % BIO, glutenfrei 500 ml
25,56zł/l

Preis: 12,78 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2030-10-07
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
kwasowości 500 ml
17,68zł/l

Preis: 8,84 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum
2027-04-30
Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
Arabica Espresso fairen Handel 250 g
190,32zł/kg

Preis: 47,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-17
Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
181,76zł/kg

Preis: 45,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-10
Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
100% starke forte moka fairen Handel 250 g
191,96zł/kg

Preis: 47,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
18,78zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
30,34zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

Preis: 15,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
Rigate Farro von BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

Preis: 16,13 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
23,64zł/kg

Preis: 11,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-11
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5