Bakalland Pistacje prażone solone to jedne z najsmaczniejszych orzechów. Ich przyjemny i lekko słodkawy smak wyróżnia je na tle innych chrupiących przegryzek. Wśród nas na pewno jest wielu miłośników tego przysmaku, którzy doceniają walory smakowe i oryginalność tych orzechów. Produkt marki Bakalland Pistacje prażone i solone to idealna przegryzka, którą możesz wykorzystać na wiele okazji i sposobów w kuchni. Zdrowa przekąska do pracy, szkoły czy w podróży, którą wrzucisz do torebki lub plecaka. Nie zajmie Ci dużo miejsca, a będziesz mieć co pochrupać w ciągu dnia. Pistacje są uznawane za jedne z najstarszych orzechów. Ślady po nich znaleziono podczas wykopalisk na Bliskich Wschodzie, a czas tych odkryć sięga do kilku tysięcy lat wstecz. Ma to swoje odbicie w teraźniejszej kuchni państw z rejonu Morza Śródziemnego. Obecnie pistacje wykorzystuje się m.in. w bardzo popularnym i tradycyjnym deserze z terenów Turcji, czyli w baklawie. Prażone i solone pistacje możesz wykorzystać również jako posypkę do lodów, drożdżówek, ptysi i innych ciast z kremem. Oryginalnym połączeniem smaków jest również danie z łososiem w pistacjowej posypce. Tak przygotowaną rybę możesz upiec i podawać z warzywami. Wprowadź do swojej kuchni ciekawe połączenia smakowe.
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

104,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749027045

5900749027045

Preis: 20,89 zł

20.89 PLN 2027-02-28 NewCondition
Orzechy pistacjowe prażone 97,5%, sól/
Pistacje prażone solone to jedne z najsmaczniejszych orzechów. Ich przyjemny i lekko słodkawy smak wyróżnia je na tle innych chrupiących przegryzek. Wśród nas na pewno jest wielu miłośników tego przysmaku, którzy doceniają walory smakowe i oryginalność tych orzechów. Produkt marki Bakalland Pistacje prażone i solone to idealna przegryzka, którą możesz wykorzystać na wiele okazji i sposobów w kuchni. Zdrowa przekąska do pracy, szkoły czy w podróży, którą wrzucisz do torebki lub plecaka. Nie zajmie Ci dużo miejsca, a będziesz mieć co pochrupać w ciągu dnia. Pistacje są uznawane za jedne z najstarszych orzechów. Ślady po nich znaleziono podczas wykopalisk na Bliskich Wschodzie, a czas tych odkryć sięga do kilku tysięcy lat wstecz. Ma to swoje odbicie w teraźniejszej kuchni państw z rejonu Morza Śródziemnego. Obecnie pistacje wykorzystuje się m.in. w bardzo popularnym i tradycyjnym deserze z terenów Turcji, czyli w baklawie. Prażone i solone pistacje możesz wykorzystać również jako posypkę do lodów, drożdżówek, ptysi i innych ciast z kremem. Oryginalnym połączeniem smaków jest również danie z łososiem w pistacjowej posypce. Tak przygotowaną rybę możesz upiec i podawać z warzywami. Wprowadź do swojej kuchni ciekawe połączenia smakowe.
Felix Erdnüsse gesalzen in Dosen Felix Erdnüsse gesalzen in Dosen
140 g
65,29zł/kg

Preis: 9,14 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-08-30
Bio Planet Nüssen und Erdnüssen Bio Planet Nüssen und Erdnüssen
Braten. 350 g
39,34zł/kg

Preis: 13,77 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Erdnüsse 350 g
21,06zł/kg

Preis: 7,37 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-12-31
Mogyi Mogyi CRASSSH! Erdnüsse mit Mogyi Mogyi CRASSSH! Erdnüsse mit
Chili-Geschmack 60 g
55,50zł/kg

Preis: 3,33 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum
2027-05-21
Mogyi Mogyi CRASSSH! Mogyi Mogyi CRASSSH!
Wasabi-beschichtete Erdnüsse 60 g
55,50zł/kg

Preis: 3,33 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-02-12
Mogyi Mogyi CRASSSH! überzogene Mogyi Mogyi CRASSSH! überzogene
Erdnüsse mit Limettengeschmack in Tomatensalsa 60 g
55,50zł/kg

Preis: 3,33 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-06-09
Mogyi Mogyi CRASSSH! überzogene Mogyi Mogyi CRASSSH! überzogene
Erdnüsse mit Zwiebelgeschmack und Sahne 60 g
55,50zł/kg

Preis: 3,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-17
Mogyi Mogyi CRASSSH! mit Speck Mogyi Mogyi CRASSSH! mit Speck
überzogene Erdnüsse 60 g
55,50zł/kg

Preis: 3,33 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-06
Bakalland Bakalland Haselnüssen Bakalland Bakalland Haselnüssen
Verfallsdatum 2027-01-30
Bakalland Bakalland Kokosraspeln Bakalland Bakalland Kokosraspeln
Verfallsdatum
2027-08-30
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Bakalland Bakalland Cashewnüssen Bakalland Bakalland Cashewnüssen
75 g
112,67zł/kg

Preis: 8,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-09-30
Bakalland buttrig Popcorn in der Bakalland buttrig Popcorn in der
Mikrowelle 90 g
33,22zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum
2027-10-30
Bakalland Mandelblättchen Bakalland Mandelblättchen
Verfallsdatum 2027-02-28
Bakalland bah ! Bakalland bah !
Verfallsdatum 2027-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5