Bifix Melissa Kräutertee mit Hanf

Bifix Liście melisy z dodatkiem ziela konopi wpływają korzystnie na dobry nastrój i mają działanie uspokajające. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 1 torebki dziennie. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść melisy lekarskiej. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Bifix Melissa Kräutertee mit HanfBifix Melissa Kräutertee mit Hanf
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-12

pojemność

cena za kilogram

133,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483085964

5901483085964

Preis: 5,34 zł

5.34 PLN 2028-05-12 NewCondition
liść melisy lekarskiej 82 % (Mellisae folium), suszone ziele konopi włóknistej 18 % (Cannabis sativa L.)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna450 kJ/108 kcal
tłuszcz8,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,8 g
węglowodany1,6 g
w tym cukry<0,5 g
białko5,8 g
sól0 g

Liście melisy z dodatkiem ziela konopi wpływają korzystnie na dobry nastrój i mają działanie uspokajające. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 1 torebki dziennie. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść melisy lekarskiej. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Eigenschaften:działa relaksująco, gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki
Sicherheitshinweis:Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Marke:Bifix
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka ziołowa ekspresowa.
Weitere Informationen:Masa netto: 20 x 2 g - 40 g e
Aufbewahrung:Chronić przed światłem.
Zubereitung und Verwendung:Zalecane spożycie: 1 razy dziennie po 1 filiżance naparu Sposób użycia: Torebkę herbatki umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem i przykryć. Parzyć około 7-10 minut.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bifix Bifix Melissa mit Orange und Bifix Bifix Melissa mit Orange und
Zitronengras 40 g
134,00zł/kg

Preis: 5,36 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-17
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze
30 g
108,33zł/kg

Preis: 3,25 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-05-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Posti Kräuter-Tee 20 Beutel
Kamillentee 20 szt.

Preis: 3,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-05-30
Bifix Bifix Kräutertee 20 Bifix Bifix Kräutertee 20
Zitronenmelissenbeutel 20 szt.

Preis: 4,12 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-05-14
Bifix Bifix Früchtetee Bifix Bifix Früchtetee
Verfallsdatum 2029-04-30
Bifix Bifix
25 torebek

Preis: 4,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-03-20
Bifix Früchte Tee in Beuteln von Bifix Früchte Tee in Beuteln von
Cranberry- Himbeer 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-04-29
Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer
Roter Busch Tee 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-05-26
Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
DoppeltaschenPreiselbeeren mit einer Granate 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2029-04-29
Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
DoppeltaschenBriar mit Himbeer 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-04-14
Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel) Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel)
mit Zitronengeschmack 40 g
155,00zł/kg

Preis: 6,20 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-06-10
Bifix Minze Kräutertee Bifix Minze Kräutertee
20 szt.

Preis: 4,12 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-05-07
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5