Bifix Melissa mit Orange und Zitronengras

Bifix
52Bifix Melissa mit Orange und Zitronengras
Bifix Melissa mit Orange und ZitronengrasBifix Melissa mit Orange und Zitronengras
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-17

pojemność

cena za kilogram

134,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483084240

5901483084240

Preis: 5,36 zł

5.36 PLN 2028-04-17 NewCondition
liść melisy lekarskiej 48%, jabłko, trawa cytrynowa 7%, skórka pomarańczy 6%, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna306 kJ/72 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany17 g
w tym cukry7,9 g
białko1,0 g
sól0 g

gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki
Marke:Bifix
Über die Marke:Herbatki Bifix w naturalny sposób pomogą Ci zadbać o zdrowie i samopoczucie. Wyprodukowane są ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości ziół i owoców. Dbamy o smak i jakość naszych produktów, dając Ci to, co natura stworzyła najlepszego.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka ziołowo-owocowa.
Weitere Informationen:Masa netto: 20 x 2 g - 40 g e
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Torebkę herbatki umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem (200 ml) i przykryć. Parzyć ok. 7-10 minut.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bifix Bifix Melissa Kräutertee Bifix Bifix Melissa Kräutertee
    mit Hanf 40 g
    133,50zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2028-05-12
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

    Preis: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
    Hagebuttentee 20 torebek

    Preis: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Polnischer Tee Kamille 20 torebek

    Preis: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze
    30 g
    108,33zł/kg

    Preis: 3,25 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Posti Kräuter-Tee 20 Beutel
    Kamillentee 20 szt.

    Preis: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Bifix Bifix Kräutertee 20 Bifix Bifix Kräutertee 20
    Zitronenmelissenbeutel 20 szt.

    Preis: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-05-14
    Bifix Bifix Früchtetee Bifix Bifix Früchtetee
    Verfallsdatum 2029-04-30
    Bifix Bifix
    25 torebek

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-03-20
    Bifix Früchte Tee in Beuteln von Bifix Früchte Tee in Beuteln von
    Cranberry- Himbeer 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-04-29
    Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer
    Roter Busch Tee 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-05-26
    Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
    DoppeltaschenPreiselbeeren mit einer Granate 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2029-04-29
    Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
    DoppeltaschenBriar mit Himbeer 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2029-04-14
    Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel) Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel)
    mit Zitronengeschmack 40 g
    155,00zł/kg

    Preis: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-06-10
    Bifix Minze Kräutertee Bifix Minze Kräutertee
    20 szt.

    Preis: 4,12 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-05-07
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5