Go On Protein Proteincreme mit gerösteten Erdnüssen

Sante

Białkowy krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancję słodzącą.

Go On Protein Proteincreme mit gerösteten Erdnüssen Go On Protein Proteincreme mit gerösteten Erdnüssen
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-22

pojemność

cena za kilogram

70,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617044815

5900617044815

Preis: 12,68 zł

12.68 PLN 2027-07-22 NewCondition

Orzeszki ziemne prażone (38%), olej roślinny shea, substancja słodząca: maltitole; koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (mleko) (17,5%), sól morska, emulgator: lecytyny (ze słonecznika); aromat. 


Białkowy krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancję słodzącą.


Bio Food Bio Food Tahini Bio Food Bio Food Tahini
Sesampaste BIO 180 g
91,28zł/kg

Preis: 16,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-19
Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
200 g
84,95zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-08
Sante Sante Erdnussbutter mit Bits Sante Sante Erdnussbutter mit Bits
von Nüssen 350 g 350 g
34,26zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und Zucker 360 g
74,03zł/kg

Preis: 26,65 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO HORIZON Horizon BIO
Cashewnusscreme 350 g
123,63zł/kg

Preis: 43,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-28
Terrasana Terrasana Creme aus Terrasana Terrasana Creme aus
gerösteten Cashewkernen BIO 500 g
100,76zł/kg

Preis: 50,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini BIO HORIZON Horizon Tahini BIO
Sesampaste 650 g
59,17zł/kg

Preis: 38,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-28
SoWell SoWell Erdnussbutter mit SoWell SoWell Erdnussbutter mit
Nussstückchen 100% 400 g
32,48zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-04-30
Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes kleines 500 g
12,72zł/kg

Preis: 6,36 zł

PLN
1
14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5