Bonduelle Eine Portion Erbsen auf einmal, 2x75g

Bonduelle porcja na raz na Twoją sałatkę Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Bonduelle Eine Portion Erbsen auf einmal, 2x75gBonduelle Eine Portion Erbsen auf einmal, 2x75g
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

50,47 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681072563

3083681072563

Preis: 7,57 zł

kaufen 6 szt. für 7.46 zł/szt
7.57 PLN 2029-06-30 NewCondition
groszek, woda, sól, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna324 kJ / 77 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany9,1 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik6,6 g
Białko5,3 g
Sól0,74 g

Eigenschaften:źródło błonnika, białka, soczysty i sprężysty, porcja na raz na Twoją sałatkę
Marke:Bonduelle
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 212 ml (2 x 106 ml) Masa netto: 150 g (2 x 75 g) Masa netto po odsączeniu zalewy: 130 g (2 x 65 g)
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Rezepte:Omlet z groszkiem i Kozim serem 3 jajka + 25 g sera koziego + 1 łyżka posiekanego koperku + 3 łyżki groszku + olej do smażenia + sól do smaku
Verpackungsart:Pudełko
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bonduelle Bonduelle Mexiko Bonduelle Bonduelle Mexiko
Gemüsemischung 150 g
34,93zł/kg

Preis: 5,24 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Bonduelle Dosen Erbsen Bonduelle Dosen Erbsen
212 ml
21,37zł/l

Preis: 4,53 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-06-30
Kwidzyn Dosen Erbsen Kwidzyn Dosen Erbsen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2028-06-30
Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-23
Rolnik Dosen Erbsen Rolnik Dosen Erbsen
400 g
10,83zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2029-10-30
Bonduelle Erbsen ekstradrobny Bonduelle Erbsen ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet
350 g
27,71zł/kg

Preis: 9,70 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
Bonduelle Sprossen der Mungobohne Bonduelle Sprossen der Mungobohne
Verfallsdatum 2027-12-31
Bonduelle Brechbohnen Bonduelle Brechbohnen
425 ml
16,47zł/l

Preis: 7 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
Mais 425 ml
21,18zł/l

Preis: 9 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-11-30
Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
170 ml
26,53zł/l

Preis: 4,51 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2029-08-31
Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

Preis: 4,83 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
340 g
25,59zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-08-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5