Dosen Erbsen

Rolnik
52Dosen Erbsen
Dosen ErbsenDosen Erbsen
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-10-30

pojemność

cena za kilogram

10,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000410

5900919000410

Preis: 4,33 zł

4.33 PLN 2029-10-30 NewCondition
groszek zielony, woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna296 kJ
Wartość energetyczna70 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany11,1 g
w tym cukry1,9 g
Białko4,1 g
Sól0,93 g

zebrane w szczycie sezonu
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 400 ml
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Kwidzyn Dosen Erbsen Kwidzyn Dosen Erbsen
    400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-07-23
    Jamar Jamar Erbsen aus der Dose Jamar Jamar Erbsen aus der Dose
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
    314 ml
    37,71zł/l

    Preis: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    Preis: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-04-11
    Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
    350 g
    14,26zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-20
    Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
    650 g
    14,52zł/kg

    Preis: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-13
    PREIS REDUZIERT -25%
    Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
    Verfallsdatum 2026-11-10
    Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
    315 ml
    17,27zł/l

    Preis: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5