Knoblauchsalz

Prymat Warto wiedzieć: Sól czosnkowa to popularne w kuchni połączenie czosnkowego i słonego smaku. Pozwala w łatwy i szybki sposób podkreślić smak potraw, szczególnie duszonych dań mięsnych i warzywnych. Pasuje do: - mięs: duszonych, smażonych, grillowanych i pieczonych - ryb - dań warzywnych Nietypowe zastosowanie: Pasuje do dań kuchni hiszpańskiej, a także owoców morza, jak krewetki, kalmary czy przegrzebki.
KnoblauchsalzKnoblauchsalz
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

55,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000314

5901135000314

Preis: 2,22 zł

2.22 PLN 2028-01-30 NewCondition
sól (87 %), czosnek (11,7 %), ekstrakt czosnku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna179 kJ / 42 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,6 g
w tym cukry2,5 g
Białko2,3 g
Sól84,6 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Sól czosnkowa to popularne w kuchni połączenie czosnkowego i słonego smaku. Pozwala w łatwy i szybki sposób podkreślić smak potraw, szczególnie duszonych dań mięsnych i warzywnych. Pasuje do: - mięs: duszonych, smażonych, grillowanych i pieczonych - ryb - dań warzywnych Nietypowe zastosowanie: Pasuje do dań kuchni hiszpańskiej, a także owoców morza, jak krewetki, kalmary czy przegrzebki.
Eigenschaften:bez dodatku glutaminianu sodu
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sól czosnkowa drobnoziarnista - suszona mieszanka przyprawowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Prymat Würze für Glühwein und Prymat Würze für Glühwein und
Bier 40 g
49,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2028-10-31
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
getrocknete Zwiebeln BIO 40 g
222,00zł/kg

Preis: 8,88 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-05-03
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-03-30
Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

Preis: 2,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
Verfallsdatum 2028-05-30
Prymat Nitritsalz Prymat Nitritsalz
50 g
47,40zł/kg

Preis: 2,37 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-09-30
Prymat Piment Prymat Piment
15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2029-06-30
Prymat Hackfleisch Zimt Prymat Hackfleisch Zimt
15 g
132,67zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-06-30
Prymat wischte Thymian Prymat wischte Thymian
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat weißer Pfeffer Hackfleisch Prymat weißer Pfeffer Hackfleisch
15 g
148,00zł/kg

Preis: 2,22 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-02-28
Prymat Senf alle Prymat Senf alle
30 g
66,33zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5