Cranberry Cranberries für Fleisch und Käse

Sante
Cranberry Cranberries für Fleisch und Käse  Cranberry Cranberries für Fleisch und Käse
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-19

pojemność

cena za kilogram

30,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617046994

5900617046994

Preis: 6,14 zł

6.14 PLN 2028-02-19 NewCondition
Żurawina 49 %, woda, cukier, substancja zagęszczająca: skrobia kukurydziana, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat.
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Devaldano Wald Cranberry Devaldano Wald Cranberry
Verfallsdatum 2029-01-30
Devaldano Waldheidelbeere Devaldano Waldheidelbeere
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Cranberry- , Fleisch -und Łowicz Cranberry- , Fleisch -und
Käse 230 g
49,57zł/kg

Preis: 11,40 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-28
Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes kleines 500 g
12,72zł/kg

Preis: 6,36 zł

PLN
1
14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5