Chicorée Polnische Felder Liebstöckel getrocknete Blätter

Cykoria Lubczyk suszony liść ma wszechstronne zastosowanie. Jest idealnym dodatkiem do mięs, potraw jednogarnkowych, sosów, gulaszów, ryb i sałatek. Świetnie komponuje się także z zupami (w szczególności jarzynową, pomidorową i rosołem) oraz bulionami.
Chicorée Polnische Felder Liebstöckel getrocknete Blätter Chicorée Polnische Felder Liebstöckel getrocknete Blätter
masa netto

masa netto

16 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

265,63 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288062279

5900288062279

Preis: 4,25 zł

kaufen 8 szt. für 4.14 zł/szt
4.25 PLN 2027-11-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Lubczyk suszony liść ma wszechstronne zastosowanie. Jest idealnym dodatkiem do mięs, potraw jednogarnkowych, sosów, gulaszów, ryb i sałatek. Świetnie komponuje się także z zupami (w szczególności jarzynową, pomidorową i rosołem) oraz bulionami.
Eigenschaften:smak natury w Twoim domu, Produkt polski
Marke:Cykoria
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Lubczyk suszony liść.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Kamis Kamis Gemahlener schwarzer Kamis Kamis Gemahlener schwarzer
Pfeffer 16 g
174,38zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum
2028-11-09
Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
ziarnisty 16 g
174,38zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum
2029-02-09
Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-07-02
Prymat Liebstöckel Blatt Prymat Liebstöckel Blatt
10 g
199,00zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Cykoria Chicorée lovage Blätter Cykoria Chicorée lovage Blätter
10 g
176,00zł/kg

Preis: 1,76 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5