Cykoria
21
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

48,30 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288320751

5900288320751

Preis: 4,83 zł

4.83 PLN 2027-12-30 NewCondition
Cykoria Cykoria Rosół drobiowy Cykoria Cykoria Rosół drobiowy
instant 100 g
46,00zł/kg

Preis: 4,60 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
sól, maltodekstryna, cukier, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, skrobia ziemniaczana modyfikowana, warzywa suszone 3,5 % (marchew, cebula, pasternak, pietruszka liść, seler korzeń), aromaty (zawierają jaja, soję oraz seler), hydrolizat białka sojowego o smaku kurczaka 1,3 %, tłuszcz z kurczaka 1,3 %, ekstrakt mięsa z kurczaka 1,2 %, kurkuma
Wartości odżywcze (%)na 100 ml
Wartość energetyczna24 kJ / 6 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany1,2 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,99 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie wystarcza do przygotowania 20 sugerowanych porcji produktu

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Rosół drobiowy instant w proszku.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania: do 200 ml gorącej wody wsypać 1 łyżeczkę (5 g) zupy w proszku, dokładnie wymieszać. Można podawać czysty, z makaronem lub ryżem.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cykoria Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Cykoria Barszcz czerwony
    instant 100 g
    65,50zł/kg

    Preis: 6,55 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Bulion 120g vegetarische Brühe Bulion 120g vegetarische Brühe
    120 g
    44,92zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-18
    Winiary Weinbrühe in Winiary Weinbrühe in
    Rindfleischwürfeln (6 Würfel) 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Brühwürfel 12 Würfel Winiary Brühwürfel 12 Würfel
    Fleischbrühe 120 g
    56,58zł/kg

    Preis: 6,79 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-03-30
    PREIS REDUZIERT -40%
    Winiary Brühe Hühnersuppe Winiary Brühe Hühnersuppe
    Verfallsdatum 2026-10-30
    Winiary Brühwürfel Soße 6 Winiary Brühwürfel Soße 6
    Kostak Fleisch 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Winiary Kalbsbrühe120 g Winiary Winiary Kalbsbrühe120 g
    (12 Knöchel ) 12 szt.

    Preis: 5,23 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
    Lebensmittelgeschäft 20 g
    92,50zł/kg

    Preis: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
    60 g
    37,67zł/kg

    Preis: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Cykoria Chili Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 Beutel 120 g
    44,92zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Erdbeere 100 g
    56,30zł/kg

    Preis: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Rum 100 g
    32,40zł/kg

    Preis: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
    Instant-Käsekuchen 190 g
    36,79zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5