Dawtona Tomatenpüree mit Kräutern Polnisch

Dawtona
53Dawtona Tomatenpüree mit Kräutern Polnisch
Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
Dawtona Tomatenpüree mit Kräutern PolnischDawtona Tomatenpüree mit Kräutern Polnisch
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-26

pojemność

cena za kilogram

11,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713011763

5901713011763

Preis: 5,64 zł

5.64 PLN 2028-06-26 NewCondition
pomidory (99,5 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik0,8 g
Białko1,6 g
Sól0,51 g

Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
Marke:Dawtona
Über die Marke:Dawtona Rodzinna firma
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przecier pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:FSC - Mix, FSC C020428
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Karton
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
    Tomatenpüree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-14
    Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-08-28
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomaten-Passat-Püree in einem BIO-Karton 500 g
    16,78zł/kg

    Preis: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-12-11
    Podravka Podravka Tomatenpüree Podravka Podravka Tomatenpüree
    mit mediterranen Kräutern 500 ml
    8,70zł/l

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    26
    Verfallsdatum 2028-04-23
    Jamar Jamar Passat klassische Jamar Jamar Passat klassische
    Tomate 500 g
    9,98zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2028-02-29
    Alce Nero Alce Nero Passata Alce Nero Alce Nero Passata
    Tomatensauce 3x200g BIO 600 g
    25,60zł/kg

    Preis: 15,36 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-31
    Metelliana Metelliana-Tomaten Metelliana Metelliana-Tomaten
    zerkleinert ohne Haut 690 g
    11,58zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
    510 g
    11,51zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-17
    Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
    400 g
    13,00zł/kg

    Preis: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-10-08
    Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
    400 g
    13,65zł/kg

    Preis: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-05-04
    Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
    geschnitten in Dosen 400 g
    13,05zł/kg

    Preis: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-10-04
    Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
    400 g
    13,70zł/kg

    Preis: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-09-24
    Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
    400 g
    13,68zł/kg

    Preis: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-03-20
    Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-07-23
    Dawtona Dawtona Tomaten in Dawtona Dawtona Tomaten in
    Scheiben geschnitten in einer Dose mit Knoblauch 400 g
    12,50zł/kg

    Preis: 5 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-09-26
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5