Podravka Tomatenpüree mit mediterranen Kräutern

Podravka
43Podravka Tomatenpüree mit mediterranen Kräutern
Podravka Tomatenpüree mit mediterranen KräuternPodravka Tomatenpüree mit mediterranen Kräutern
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-23

pojemność

cena za litr

8,70 zł / l

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3850104299735

3850104299735

Preis: 4,35 zł

kaufen 12 szt. für 4.29 zł/szt
4.35 PLN 2028-04-23 NewCondition
pomidory (99,86%), zioła 0,14% (tymianek, rozmaryn)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 98 kJ/23 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 3,4 g
w tym cukry 3,4 g
Białko 1,3 g
Sól 0,13 g
Zawartość soli wynika z obecnośći naturalnie wystepującego sodu w pomidorach.

ze świeżych pomidorów, bez dodatku soli, bez konserwantów, z Chorwackich pomidorów, przetworzone w przeciągu 24 godzin po zbiorach, dojrzałe w słońcu Chorwacji
Marke:Podravka
Über die Marke:Podravka Smaki kuchni śródziemnomorskiej
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pasteryzowany przecier pomidorowy z ziołami śródziemnomorskimi. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed promieniami słonecznymi. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 4 dni.
Zubereitung und Verwendung:Zastosowanie: Doskonały do zupy pomidorowej, sosów, dań z makaronu i ryżu, dań mięsnych, warzywnych, gulaszu, leczo, pizzy, zapiekanek i wielu innych dań. Spróbuj również innych produktów pomidorowych Podravka takich jak: pomidory krojone, całe bez skórki i sosy pomidorowe.
Verpackungsart:Karton
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
    Tomatenpüree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-14
    Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-08-28
    Dawtona Dawtona Tomatenpüree mit Dawtona Dawtona Tomatenpüree mit
    Kräutern Polnisch 500 g
    11,28zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-06-26
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomaten-Passat-Püree in einem BIO-Karton 500 g
    16,78zł/kg

    Preis: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-12-11
    Jamar Jamar Passat klassische Jamar Jamar Passat klassische
    Tomate 500 g
    9,98zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2028-02-29
    Alce Nero Alce Nero Passata Alce Nero Alce Nero Passata
    Tomatensauce 3x200g BIO 600 g
    25,60zł/kg

    Preis: 15,36 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-31
    Metelliana Metelliana-Tomaten Metelliana Metelliana-Tomaten
    zerkleinert ohne Haut 690 g
    11,58zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    Podravka Tomaten in Scheiben Podravka Tomaten in Scheiben
    geschnitten klassischen 400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-10-04
    Podravka Podravka ganze Tomaten Podravka Podravka ganze Tomaten
    400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-09-21
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5