Alce Nero Passata Tomatensauce 3x200g BIO

Alce Nero
52Alce Nero Passata Tomatensauce 3x200g BIO

Opis:

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z włoskim, ekologicznym makaronem Alce Nero. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).

 

Skład:

Pomidory*.

 

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli IT BIO CPB N.4966.

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 28 kcal (119 kJ)

białko - 1,7 g

węglowodany - 5,3 g, w tym cukier - 4,4 g

tłuszcz - 0 g

błonnik - 2,7 g

sód - 0 g

Alce Nero Passata Tomatensauce 3x200g BIOAlce Nero Passata Tomatensauce 3x200g BIO
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-31

pojemność

cena za kilogram

25,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004850293

8009004850293

Preis: 15,36 zł

15.36 PLN 2028-03-31 NewCondition

pomidory* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Opis:

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z włoskim, ekologicznym makaronem Alce Nero. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).

 

Skład:

Pomidory*.

 

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli IT BIO CPB N.4966.

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 28 kcal (119 kJ)

białko - 1,7 g

węglowodany - 5,3 g, w tym cukier - 4,4 g

tłuszcz - 0 g

błonnik - 2,7 g

sód - 0 g


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
    Tomatenpüree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-14
    Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-08-28
    Metelliana Metelliana-Tomaten Metelliana Metelliana-Tomaten
    zerkleinert ohne Haut 690 g
    11,58zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomatenpüree Passata BIO 680 g
    15,25zł/kg

    Preis: 10,37 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-12-31
    Dawtona Dawtona Tomatenpüree mit Dawtona Dawtona Tomatenpüree mit
    Kräutern Polnisch 500 g
    11,28zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-06-26
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomaten-Passat-Püree in einem BIO-Karton 500 g
    16,78zł/kg

    Preis: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-12-11
    la BIO IDEA La Bio Idea Passata la BIO IDEA La Bio Idea Passata
    mit BIO-Basilikum 680 g
    19,87zł/kg

    Preis: 13,51 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Alce Nero SOS- Tomate mit Alce Nero SOS- Tomate mit
    Steinpilzen 200g BIO - ALCE NERO 200 g
    99,95zł/kg

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-10-21
    Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
    Arabica Espresso fairen Handel 250 g
    190,32zł/kg

    Preis: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-17
    Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
    100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
    181,76zł/kg

    Preis: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-10
    Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
    100% starke forte moka fairen Handel 250 g
    191,96zł/kg

    Preis: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    Preis: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
    30,34zł/kg

    Preis: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    Preis: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
    Rigate Farro von BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    Preis: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-08-22
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5