Bio Almond Cream 300 g to ekologiczny krem migdałowy składający się wyłącznie ze 100% prażonych i mielonych migdałów BIO. Produkt nie zawiera dodatku cukru, oleju palmowego ani konserwantów. Producent pozycjonuje go jako produkt odpowiedni dla diet ketogenicznych, wegańskich i wegetariańskich.

BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-09

pojemność

cena za kilogram

128,87 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906660508533

5906660508533

Preis: 38,66 zł

38.66 PLN 2027-02-09 NewCondition

100% prażone, mielone migdały BIO.


Wartości odżywcze (100 g):

  • energia: 2627 kJ / 628 kcal
  • tłuszcz: 52 g
  • węglowodany: 19 g
  • białko: 21 g
  • sól: 0 g 

Bio Almond Cream 300 g to ekologiczny krem migdałowy składający się wyłącznie ze 100% prażonych i mielonych migdałów BIO. Produkt nie zawiera dodatku cukru, oleju palmowego ani konserwantów. Producent pozycjonuje go jako produkt odpowiedni dla diet ketogenicznych, wegańskich i wegetariańskich.


Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
200 g
84,95zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-08
Bio Food Bio Food Tahini Bio Food Bio Food Tahini
Sesampaste BIO 180 g
91,28zł/kg

Preis: 16,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-19
Sante Sante Erdnussbutter mit Bits Sante Sante Erdnussbutter mit Bits
von Nüssen 350 g 350 g
34,26zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und Zucker 360 g
74,03zł/kg

Preis: 26,65 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO HORIZON Horizon BIO
Cashewnusscreme 350 g
123,63zł/kg

Preis: 43,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-28
Terrasana Terrasana Creme aus Terrasana Terrasana Creme aus
gerösteten Cashewkernen BIO 500 g
100,76zł/kg

Preis: 50,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini BIO HORIZON Horizon Tahini BIO
Sesampaste 650 g
59,17zł/kg

Preis: 38,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-28
SoWell SoWell Erdnussbutter mit SoWell SoWell Erdnussbutter mit
Nussstückchen 100% 400 g
32,48zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5