Fruchtbar Bio-Käse-Mais-Chips, nach dem 11. Monat, po 12. miesiącu

Fruchtbar Ekologiczne chrupki kukurydziane o łagodnym smaku sera z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru, naturalnie bezglutenowe!
Fruchtbar Bio-Käse-Mais-ChipsFruchtbar Bio-Käse-Mais-Chips
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-12

pojemność

cena za kilogram

208,33 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133232259

4260133232259

Preis: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-02-12 NewCondition
mąka kukurydziana* 76 %, olej słonecznikowy 15 %, SER w proszku (SER CHEDDAR Z MLEKA KROWIEGO*, odtłuszczone MLEKO W PROSZKU*) 9 %, * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna1875 kJ / 446 kcal
tłuszcz15 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,5 g
węglowodany67 g
w tym cukry2,2 g
błonnik3,1 g
białko9,2 g
sól0,01 g
sód0,05 g
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Ekologiczne chrupki kukurydziane o łagodnym smaku sera z kontrolowanych i certyfikowanych upraw ekologicznych. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez dodatku soli, bez dodatku cukru, naturalnie bezglutenowe!
Marke:FRUCHTBAR
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - Certyfikowane: PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, CZ-BIO-001
Aufbewahrung:Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Produkt do spożycia powyżej 12 miesiąca życia.
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO
nach dem 7. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-04
Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse
Erdbeer Mais Krümel nach dem 11. Monat 30 g
242,67zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-04
PREIS REDUZIERT -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO Karotten-Kürbis-Reis nach dem 11. Monat 30 g
187,67zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere
nach dem 7. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-08-06
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
nach dem 11. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-07-09
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Knuspriges Müsli mit Hipp HiPP Knuspriges Müsli mit
Bananen und Erdbeeren BIO 200 g
58,95zł/kg

Preis: 11,79 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-09-30
Hipp HiPP BIO Knusprige Hipp HiPP BIO Knusprige
Multi-Müsli-Räder 120 g
103,25zł/kg

Preis: 12,39 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-05-04
Fruchtbar Fruchtbar Pasta aus Fruchtbar Fruchtbar Pasta aus
Hartweizen Tomaten und Spinat BIO nach dem 11. Monat 300 g
42,23zł/kg

Preis: 12,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-08-27
PREIS REDUZIERT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3
Körner Pfirsich, Apfel, Hirse, Dinkel, Hafer nach dem 6. Monat 100 g
28,70zł/kg

Preis: 2,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-22
Fruchtbar Bio Fruchtbar. Fruchtbar Bio Fruchtbar.
Apfelweizen und Dinkelplätzchen nach dem 14. Monat 100 g
119,90zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-03-25
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
Hafer-Vollkorn Bio-Frühstückschips Erdbeere, Traube, Apfel, nach dem 11. Monat 125 g
126,88zł/kg

Preis: 15,86 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-30
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Fruchtmousse Guave, Papaya, Mango, Banane nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
Erdbeere, Apfel, Birne, Melone, Reis Bio-Fruchtmousse mit Kernen, Wassermelone, nach dem 6. Monat 100 g
69,90zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Apfel und Banane Bio-Dinkelkekse mit Fruchtfüllung, Heidelbeere, 132 g
119,39zł/kg

Preis: 15,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-17
Fruchtbar Fruchtbar Bio-Haferkekse Fruchtbar Fruchtbar Bio-Haferkekse
mit Erdbeeren, Banane und Apfel 100 g
119,90zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-12-06
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5