, nach dem 11. Monat, po 12. miesiącu

Hipp Idealne np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku.
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-09

pojemność

cena za kilogram

218,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Austria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300448087

4062300448087

Preis: 6,54 zł

6.54 PLN 2027-07-09 NewCondition
pełnoziarnista mąka jaglana* 27 %, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka orkiszowa* (pszenica*) 24 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 11 %, zagęszczony sok jabłkowy* 7 %, pełnoziarnista mąka z płaskurki* (pszenica*) 5 %, przecier z żurawiny* 0,8 %, zagęszczony sok z czarnej porzeczki* 0,6 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamina B₁, *Z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna kJ/kcal1638/387
Tłuszcz3,1 g
- w tym kwasy nasycone0,3 g
Węglowodany75,0 g
- w tym cukry6,9 g
Błonnik5,8 g
Białko11,9 g
Sól<0,05 g
Sód<0,02 g
Tiamina (witamina B₁)0,9 mg (180 %¹)
¹% zalecanego dziennego spożycia

Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Idealne np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku.
Sicherheitshinweis:Ważne dla bezpieczeństwa Twojego dziecka: Niebezpieczeństwo zadławienia! Nie podawaj, gdy dziecko leży. Chrupiące dinozaury powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zadbaj o zrównoważoną dietę swojego dziecka oraz o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
Marke:HiPP
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-501, rolnictwo UE / spoza UE Pakowano w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie.
Zubereitung und Verwendung:Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie pozostało nienaruszone.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Austria
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO
nach dem 7. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-04
Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse
Erdbeer Mais Krümel nach dem 11. Monat 30 g
242,67zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-04
PREIS REDUZIERT -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO Karotten-Kürbis-Reis nach dem 11. Monat 30 g
187,67zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Käse-Mais-Chips nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-12
Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere
nach dem 7. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-08-06
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
nach dem 7. Monat 34 g
192,35zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-07-30
Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund
Bananen-Kirschen-Joghurt BIO nach dem 11. Monat 23 g
195,22zł/kg

Preis: 4,49 zł

PLN
1
56
Verfallsdatum 2027-04-29
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5