Fruchtbar Bio-Haferkekse mit Erdbeeren, Banane und Apfel, , od 8. miesiąca

Fruchtbar Ciasteczka maślane w kształcie serduszek owsiano-pszenne dla dzieci z truskawkami, bananem i jabłkiem. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.
Fruchtbar Bio-Haferkekse mit Erdbeeren, Banane und ApfelFruchtbar Bio-Haferkekse mit Erdbeeren, Banane und Apfel
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-06

pojemność

cena za kilogram

119,90 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133231290

4260133231290

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN 2026-12-06 NewCondition
mąka OWSIANA pełnoziarnista ** 33 %, mąka PSZENNA** 19 %, koncentrat soku jabłkowego** 18 %, skrobia PSZENNA**, olej słonecznikowy**, odtłuszczone MLEKO w proszku**, przecier bananowy** 3,5 %, MASŁO** 2 %, suszone buraki czerwone** 1 %, suszone truskawki** 1 %, substancja spulchniająca (węglan sodu), witamina B1, ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna1803 kJ/429 kcal
tłuszcz13 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe2,6 g
węglowodany66 g
w tym cukry15 g
błonnik5,5 g
białko9,2 g
sól0,35 g
witamina B10,8 mg

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ciasteczka maślane w kształcie serduszek owsiano-pszenne dla dzieci z truskawkami, bananem i jabłkiem. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.
Sicherheitshinweis:OSTRZEŻENIE: NIE POZOSTAWIAĆ SPOŻYWANIA BEZ NADZORU DOROSŁYCH ANI W POZYCJI LEŻĄCEJ, ABY DZIECKO SIĘ NIE ZAKRZTUSIŁO.
Marke:FruchtBar
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ekologiczne ciasteczka owsiano-pszenne z truskawkami, bananem i jabłkiem po 8 miesięcy.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - Certyfikowane: PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, IT-BIO-014
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zużyj zawartość w ciągu 4 tygodni po otwarciu torebki. Najlepiej spożyć przed: data obok kodu kreskowego.
Zubereitung und Verwendung:Produkt do spożycia powyżej 8 miesiąca życia.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Fruchtbar Bio Fruchtbar. Fruchtbar Bio Fruchtbar.
Apfelweizen und Dinkelplätzchen nach dem 14. Monat 100 g
119,90zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-03-25
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
nach dem 2. Jahr 100 g
222,10zł/kg

Preis: 22,21 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-01-21
Hipp HiPP BIO Batonik owsiany Hipp HiPP BIO Batonik owsiany
truskawki nach dem 2. Jahr 100 g
222,10zł/kg

Preis: 22,21 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-06-02
Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO
nach dem 7. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-04
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
nach dem 7. Monat 34 g
192,35zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-07-30
Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund
Bananen-Kirschen-Joghurt BIO nach dem 11. Monat 23 g
195,22zł/kg

Preis: 4,49 zł

PLN
1
56
Verfallsdatum 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Müsli Hipp HiPP Müsli
Bananen-Äpfel-Pflaumen BIO nach dem 9. Monat 200 g
58,95zł/kg

Preis: 11,79 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-09-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse
Erdbeer Mais Krümel nach dem 11. Monat 30 g
242,67zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-04
PREIS REDUZIERT -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO Karotten-Kürbis-Reis nach dem 11. Monat 30 g
187,67zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Fruchtbar Fruchtbar Pasta aus Fruchtbar Fruchtbar Pasta aus
Hartweizen Tomaten und Spinat BIO nach dem 11. Monat 300 g
42,23zł/kg

Preis: 12,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-08-27
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Käse-Mais-Chips nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-12
PREIS REDUZIERT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3
Körner Pfirsich, Apfel, Hirse, Dinkel, Hafer nach dem 6. Monat 100 g
28,70zł/kg

Preis: 2,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-22
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
Hafer-Vollkorn Bio-Frühstückschips Erdbeere, Traube, Apfel, nach dem 11. Monat 125 g
126,88zł/kg

Preis: 15,86 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-30
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Fruchtmousse Guave, Papaya, Mango, Banane nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
Erdbeere, Apfel, Birne, Melone, Reis Bio-Fruchtmousse mit Kernen, Wassermelone, nach dem 6. Monat 100 g
69,90zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-19
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5