Goong Sojasauce mit reduziertem Salzgehalt

Pamapol
Goong Sojasauce mit reduziertem SalzgehaltGoong Sojasauce mit reduziertem Salzgehalt
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-27

pojemność

cena za litr

39,93 zł / l

kraj

Herkunftsland

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501001091

5907501001091

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2028-02-27 NewCondition
nasiona soi 48 %, woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 ml produktu
Wartość energetyczna267 kJ / 63 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany8,6 g
w tym cukry3,3 g
Białko7,1 g
Sól12 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Soja : Zawiera
naturalnie warzony, produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegan, bez E składników
Marke:Goong
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Naturalnie warzony sos sojowy o obniżonej zawartości soli.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.
Verpackungsart:Butelka
Herkunftsland:Chiny
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
210 g
16,38zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Maggi Würzflüssigkeit Maggi Würzflüssigkeit
960 g
18,54zł/kg

Preis: 17,80 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-05-30
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
1 kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-10-30
Lima Lima Shuyu Milde Lima Lima Shuyu Milde
Sojabohnensauce BIO 250 ml
79,04zł/l

Preis: 19,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-13
Octim Octim Balsamicocreme mit Octim Octim Balsamicocreme mit
Himbeergeschmack 310 g
44,32zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-03
Octim Octim Balsamico-Creme mit Octim Octim Balsamico-Creme mit
Kirschgeschmack 310 g
44,32zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-04-03
Pamapol Pamapol Hausgemachte Pamapol Pamapol Hausgemachte
Geflügelpastete 100% KOSTENLOS! 390 g
12,05zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2027-03-18
Pamapol Kutteln zamojsku Pamapol Kutteln zamojsku
Verfallsdatum 2028-01-06
Pamapol Kohlrouladen in Pamapol Kohlrouladen in
Tomatensauce 500 g
17,56zł/kg

Preis: 8,78 zł

PLN
1
66
Verfallsdatum 2029-02-10
Pamapol Fleischbällchen in Pamapol Fleischbällchen in
Tomatensauce 500 g
16,68zł/kg

Preis: 8,34 zł

PLN
1
59
Verfallsdatum 2029-01-10
Pamapol Bohnen und Würstchen mit Pamapol Bohnen und Würstchen mit
Speck 500 g
16,66zł/kg

Preis: 8,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-01-22
Pamapol hausgemachten Eintopf Pamapol hausgemachten Eintopf
500 g
17,58zł/kg

Preis: 8,79 zł

PLN
1
67
Verfallsdatum 2028-06-30
Pamapol Hausgemachte Pastete Pamapol Hausgemachte Pastete
Verfallsdatum 2027-03-03
Pamapol Eintopf mit Pamapol Eintopf mit
Schweinefleisch 500 g
22,42zł/kg

Preis: 11,21 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-07-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5