Holle Bio glutenfreier Haferbrei, milchfrei , nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu

Holle
100% pełnoziarnista, bezglutenowa, bezmleczna, bez dodatku cukru kaszka dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, jako część pełnowartościowej diety. Nasze produkty są wytwarzane ze starannie dobranych zbóż z kontrolowanych upraw ekologicznych, zawierają wszystkie ważne witaminy i składniki odżywcze, których dzieci potrzebują do zdrowego rozwoju od pierwszego dnia życia. Jako pierwszy producent żywności dla niemowląt stosujemy holistyczne podejście według surowych standardów rolnictwa biodynamicznego Demeter. Nasza wszechstronna oferta produktów ekologicznych oferuje odpowiednie produkty dla wszystkich grup wiekowych i na każdym etapie rozwoju, a produkty spełniają najwyższe standardy ekologiczne.
Holle Bio glutenfreier Haferbrei, milchfrei Holle Bio glutenfreier Haferbrei, milchfrei
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-16

pojemność

cena za kilogram

53,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640230491662

7640230491662

Preis: 13,49 zł

13.49 PLN 2026-12-16 NewCondition
Pełnoziarnista mąka OWSIANA** 100%, tiamina (witamina B1). ** - składniki z certyfikowanych upraw rolnictwa biodynamicznego Demeter. UWAGA: PRODUKT PRZEZNACZONY DO SPOŻYCIA POWYŻEJ 6 MIESIĄCA ŻYCIA.

 wartość energetyczna 1664kJ/395kcal, tłuszcz 6,9g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,6g, węglowodany 66g, w tym cukier 1,1g, błonnik 8,1g, białko 13g, sól <0,01g, tiamina (witamina B1) 1,2mg. WARTOŚĆ ODŻYWCZA PRZYGOTOWANEJ 1 PORCJI Z MLEKIEM NASTEPNYM FORMUŁA 2: wartość energetyczna 595kJ/142kcal, tłuszcz 5,4g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,4g, węglowodany 19g, w tym cukier 6,5g, błonnik 1,2g, białko 3,7g, sól 0,08g, witamina B1 (tiamina) 0,22mg. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.


100% pełnoziarnista, bezglutenowa, bezmleczna, bez dodatku cukru kaszka dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, jako część pełnowartościowej diety. Nasze produkty są wytwarzane ze starannie dobranych zbóż z kontrolowanych upraw ekologicznych, zawierają wszystkie ważne witaminy i składniki odżywcze, których dzieci potrzebują do zdrowego rozwoju od pierwszego dnia życia. Jako pierwszy producent żywności dla niemowląt stosujemy holistyczne podejście według surowych standardów rolnictwa biodynamicznego Demeter. Nasza wszechstronna oferta produktów ekologicznych oferuje odpowiednie produkty dla wszystkich grup wiekowych i na każdym etapie rozwoju, a produkty spełniają najwyższe standardy ekologiczne.

Holle Holle Müsli Brei mit Obst, Holle Holle Müsli Brei mit Obst,
Nichtmilch BIO nach dem 6. Monat 250 g
60,88zł/kg

Preis: 15,22 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-11-21
Holle Holle Brei, 3 Körner Reis, Holle Holle Brei, 3 Körner Reis,
Mais und Hirse, milchfrei nach dem 6. Monat 250 g
59,96zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-18
Hipp Hipp Milch-Getreidebrei Na Hipp Hipp Milch-Getreidebrei Na
Dobranoc Haferflocken mit Äpfeln HiPP BIO nach dem 6. Monat 250 g
71,96zł/kg

Preis: 17,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum
2027-08-31
Holle Holle Bio-Mehrkornbrei mit Holle Holle Bio-Mehrkornbrei mit
Cornflakes und Früchten, milchfreies BIO nach dem 9. Monat 250 g
60,48zł/kg

Preis: 15,12 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-08-30
Holle Holle Bio-Mehrkornbrei mit Holle Holle Bio-Mehrkornbrei mit
Cornflakes, BIO ohne Milchprodukte nach dem 9. Monat 250 g
63,96zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-05
Holle Holle Vollkornmilch Holle Holle Vollkornmilch
Haferbrei BIO nach dem 4. Monat 250 g
53,64zł/kg

Preis: 13,41 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-12
Holle Holle Holle Holle
Vollkornhirse-Milchmehl BIO nach dem 4. Monat 250 g
59,96zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-06
Holle Holle BIO Vollkornmilch Holle Holle BIO Vollkornmilch
Dinkelbrei nach dem 4. Monat 250 g
51,52zł/kg

Preis: 12,88 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-01
Holle Holle Bio-Milchreisbrei auf Holle Holle Bio-Milchreisbrei auf
Basis von Ziegenmilch, Himbeere und Banane nach dem 6. Monat 200 g
95,85zł/kg

Preis: 19,17 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-08-13
Holle Holle Bio-Reismilchbrei auf Holle Holle Bio-Reismilchbrei auf
Basis von Ziegenmilch, Heidelbeere und Banane nach dem 6. Monat 200 g
91,90zł/kg

Preis: 18,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-22
Holle Holle Fleisch Holle Holle Fleisch
Hühnerglutenfrei BIO nach dem 4. Monat 125 g
82,72zł/kg

Preis: 10,34 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-05-30
Holle Holle Vollkorn Dinkel Holle Holle Vollkorn Dinkel
Zwieback BIO nach dem 6. Monat 200 g
75,85zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-11
Holle Holle BIO Vollkornmilchbrei Holle Holle BIO Vollkornmilchbrei
nach dem 4. Monat 250 g
53,64zł/kg

Preis: 13,41 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-10-07
Holle Holle BIO Holle Holle BIO
Vollkorn-Milchreisbrei nach dem 4. Monat 250 g
59,96zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-23
Holle Holle Dinner Karotte Holle Holle Dinner Karotte
BIO - Kartoffel - Rind ohne Zuckerzusatz glutenfrei nach dem 5. Monat 190 g
44,63zł/kg

Preis: 8,48 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-06-01
Holle Holle Bio Holle Holle Bio
Apfel-Blaubeer-Dessert nach dem 5. Monat 190 g
40,84zł/kg

Preis: 7,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5