Krokus-Erdbeer-Marmelade mit Vanille mit reduziertem Zuckergehalt glutenfrei

Krokus
51Krokus-Erdbeer-Marmelade mit Vanille mit reduziertem Zuckergehalt glutenfrei

Sporządzono z 46 g owoców na 100 g produktu.
Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu. Produkt pasteryzowany.
Dżem truskawkowy z wanilią ma intensywny, ładny kolor, co świadczy o zachowaniu sporej części prozdrowotnych właściwości świeżych truskawek. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.

Krokus-Erdbeer-Marmelade mit Vanille mit reduziertem Zuckergehalt glutenfreiKrokus-Erdbeer-Marmelade mit Vanille mit reduziertem Zuckergehalt glutenfrei
BIO
masa netto

masa netto

235 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-01

pojemność

cena za kilogram

51,02 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906732622822

5906732622822

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN 2028-04-01 NewCondition

truskawki (50 %), cukier, sok z cytryny, pektyny - substancja żelująca, wanilia (0,1 %).


Wartość energetyczna: 595 kJ/140 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 35 g
w tym cukry: 34 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


Sporządzono z 46 g owoców na 100 g produktu.
Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu. Produkt pasteryzowany.
Dżem truskawkowy z wanilią ma intensywny, ładny kolor, co świadczy o zachowaniu sporej części prozdrowotnych właściwości świeżych truskawek. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Krokus-Kirschmarmelade mit Krokus-Kirschmarmelade mit
    Kardamom mit reduziertem Zuckergehalt glutenfrei 235 g
    52,94zł/kg

    Preis: 12,44 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-10-30
    Krokus Krokus-Rhabarber-Marmelade Krokus Krokus-Rhabarber-Marmelade
    mit Zimt mit reduziertem Zuckergehalt glutenfrei 235 g
    45,32zł/kg

    Preis: 10,65 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-03-01
    Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
    Ananas 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Pfirsich-Marmelade 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 280 g
    25,86zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    schwarze Johannisbeere 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Krokus Krokus Fastenkohl mit Krokus Krokus Fastenkohl mit
    Waldpilzen 670 g
    32,82zł/kg

    Preis: 21,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5