Krokus-Rhabarber-Marmelade mit Zimt mit reduziertem Zuckergehalt glutenfrei

Krokus

Sporządzono z 45 g owoców na 100 g produktu.
Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu. Produkt pasteryzowany.
Dżem rabarbarowy z cynamonem produkujemy z łodyg rabarbaru pociętych na niewielkie kawałki. Ma on wyważony słodko – kwaśny smak. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.

Krokus-Rhabarber-Marmelade mit Zimt mit reduziertem Zuckergehalt glutenfreiKrokus-Rhabarber-Marmelade mit Zimt mit reduziertem Zuckergehalt glutenfrei
BIO
masa netto

masa netto

235 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-01

pojemność

cena za kilogram

45,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906732622839

5906732622839

Preis: 10,65 zł

10.65 PLN 2028-03-01 NewCondition

rabarbar (51 %), cukier, sok z cytryny, pektyny - substancja żelująca, cynamon (0,12 %).


Wartość energetyczna: 607 kJ/143 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 35 g
w tym cukry: 34 g
Białko: 0,7 g
Sól: 0 g


Sporządzono z 45 g owoców na 100 g produktu.
Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu. Produkt pasteryzowany.
Dżem rabarbarowy z cynamonem produkujemy z łodyg rabarbaru pociętych na niewielkie kawałki. Ma on wyważony słodko – kwaśny smak. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.


Krokus-Kirschmarmelade mit Krokus-Kirschmarmelade mit
Kardamom mit reduziertem Zuckergehalt glutenfrei 235 g
52,94zł/kg

Preis: 12,44 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-10-30
Krokus Krokus-Erdbeer-Marmelade Krokus Krokus-Erdbeer-Marmelade
glutenfrei mit Vanille mit reduziertem Zuckergehalt 235 g
51,02zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-01
Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 280 g
25,86zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
schwarze Johannisbeere 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Krokus Krokus Fastenkohl mit Krokus Krokus Fastenkohl mit
Waldpilzen 670 g
32,82zł/kg

Preis: 21,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5